skaityt tik graziom!

NU TIKRAI BE GALO DOSNUS PASIULYMASJuokiasi

250 -vis pakelsiu kaina iki pirmo kontakto…

SAUNUOLIS, TIKRAI, KAD JAU VIETINE VALIUTA CIA SVAISTOMASICha cha

Manai, graži mergina pasirašys už 250 lt, kai gali gaut daugiau bet kuriam kabake, kuriame lankosi žavūs užsieniečiai? Hmm… Jei ji tikrai graži, tai ir savo vertę žino Liežuvis Nemanau, kad ši kaina rimtai kurią sudomintų Cha cha

ok-300lt! galioja iki ryt wakaroŠypsena

NA TARKIM 251? IR NEBURBULIUOK, PASIRAI GREITAI!!!

Malavata Mirkt Rimtai mažoka… Ar žinai, kiek už valandą gauna prof.palydovė? Firmos vadovas ir tik tiek naudos?

bet kai pagalvoji taip, kokios lietuvaites kales yra. molovato jai. turbut tiesa, kad viskas turi savo kaina. slykstu moterieNe

400lt…

O pinigus siūlyt ne šlykštu? Aš gi nesakau, kad man reik tų 200 lt. Aš tik sakau, kad save savotiškai gerbianti graži kekšytė už vakarą gauti tik 200 lt tikrai nesutiks Nekaltas

Branguti, nesikankink Mirkt Man šiuo metu nei meilužio, nei pinigų nereik Cha cha

jei manai kad kazkam siulausi-klystiŠypsena jieshkau nuotykio. moku 400 lit…

Aš supratau, kad nuotykio ieškai, bet ar įdomi tokia paieška per Bangą? Manau, kad yra įdomesnių variantų. Pinigus visada rasi kur sukišt. Tokioj pačioj tavo temoj, bet tik girls.lt buvo neblogas pasiūlymas su baru. Manau, tai būtų įdomiau, nes tai parodytų dar ir tavo sugebėjimą "pakabint" merginą. Nusipirkt per paprasta, tad argi tai nuotykis?

tai tik pasiulymas-400lt uz nakti…

slykstu tiek juos siulyti tiek imti mano jauna naivia ir nepatyrusia galva mastantNe

Bet ar tai nuotykis? Tik pinigai išmesti į balą…

500lt…

500lt…

kazkas kazka praranda, kitas uzsidirbaCha cha

Visada bus siūlančių, visada bus imančių… O šlykštu ar ne - tai jau visuomenės moralės reikalas. Tau šlykštu, o kokiai Onutei iš Pašilaičių - tai visai priimtina. Tad pasipiktinimas čia beprasmis. Visokių yra, visokių reikia.