skaičiuoklė auto iš jav

>300kw, 4.8 ir 230eu/metams, wilno

robi, jau pasiemei? Laimingas ar dar tik skaiciuoji Laimingas

aš čia internetinėje skaičiuoklėje pasiskaičiavau, prisiminiau kad realiai pigiau net kainavo truputį.

mixed- geros kainos

tai pas mane be pagalbos kelyje irgi būtų 76 Eur. dr na pažiūrėsiu ką mano brokeris uždainuos kai man to prireiks Cha cha

XC90 2.4, kaip tik sumokejau 92 eur, atpigo, praejusiais metais 97 buvo Apkabinimas Ufff

x90 136kw 76 eur Caddy 51 kw 120 eur

Toy yaris 1.8 100kw -81€, reg vilnius

ubaggs, kaip projektas juda, užkūrei?

juda pas uab nedarom nieko Juokiasi

arba uab pasedim parukom Juokiasi

Db byšk kaip nakčiubledukis. Spjoviau į reikalus ir atostoginu Linksmybės rs pertikrinom, supratom, kad bus švaistiklis linkęs, apačią nusirinkau, beveik snukį visą ir lupsim grobus gal kitą sav Ufff

katik suradau pigiausia bta. 100e 2.2 variklis. NekaltasMan pigiausias 630i 130e IF. Nekaltas

Bandau prisimint kiek eSkei kainavo pusmečiui NekaltasGal koks 60 Paplepėkim

Ubagssai, tai vis tik gavo gurkšnį?

Taip

Yr be poršo meistrų savų. Kompl 8vnt. švaistiklių iš miolerio ~1.7k, ty sąlyginai pigiai čia viskas, jei tik vieną švaistą keist ir kas su juo susiję keitime. Daugiau žiūriu kaip išlupt iš mašinos kartu su dėže ir važiuokle ir nieko nesupsant ir be keltuvo (nes būt patogiau pas mane vietoj susidėliot viską) , bo prigrūsta mataro skyriuj geležų nesveikai, ypač apačioj Ufff PaC ty ir į 5kart paprastesnį variklį ant tokių darbų kaži ar lysčiau, o čia m.australiancar.reviews/Audi-RS4-RS5_CFSA_Engine.php

Kazi ka bura pasakys? Man sake, kad po grandiniu keitimo pas bloga motorista po kazkelinto menesio bus pzda, jau eina 42 menuo Paplepėkim

Nu tai artėja tas kazkelintas Taip

O kam viska lupt? Nukeli galva atidarai karteri, neiseitis?