skaičiuoklė auto iš jav

Noriu kepsnio

Parsinesiau 12 alaus, kumpio naminio jaučio, kokiu 3m dziovinimo is kaimyno, pasileidau Ramšteinus Doičlend, kunigas kokiu 32m isejo is bažnycios paziuret. Bbž gal eit atsivest ir nugirdyt, kokia 2nakties bažnycioje Doičland pasileist Paplepėkim. O siaip keista, toks kazkoks bachuravotas juodaskvernis Gerai

Kepsnys būt gerai Niam niam teks palaukt iki savaitgaliaus ir tada jau šašlykinė į trasą: atostogai Linksmybės

dr, turi planuose jaunas davatkas pabarskint ??? Juokiasi studentavimo laikais buvo viena sektante, sako ten kazkoks pasninkas, negalima barskintis, teko sakyt: tai dievo kunas, amen, imk i burna Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Dabar veganiu pilna, sako mėsos negalima i burna. Man jau 44m, šaltiena ne mesa Ne Cha cha

^ Šelmis Cha cha

Kur klp pirkt dažų odai? Paplepėkim

Buvau… JuokiasiNuoga zmona ir nuoga merga, tai du kardinaliai skirtingi dalykai Girtas

pas amerikonus skaičiuoja didesnį CO2, nes katalikas ale lievesnis

Respekc už Doičlend, tą ir Radio jei būt kasetėj jau būčiau sutrynęs, kiek klausiau Cha cha Dabar šitas trasoj: youtu.be/StZcUAPRRac

Doičlend išvis kazkoks filmas, jei i klipa isisziuret, protestas atviras pries visa ta xuynia Apsvaigęs

Stulbinantis greitėjimas nuo 0 iki 100 km/h. Šoninis slydimas su nulinėmis emisijomis. Spėkit ką reklamuoja Juokiasi

Sonne Apakęs Apkabinimas

man tai šitokius ramšteinus patinka klausyt su atitinkamais video klipais: youtube.com/results?search_query=rammstein+ww2 Girtas ApkabinimasSonne, Reise Reise, Feur Frei, Deutschland

Darenas, baradatas samakatistas nupistas ir ciuožiantis ant alkuniu link 0sines pavesines? Emisiju 0,sliwai bamperiui poliracijiE.

Lai atleidžia man kaimynė

youtube.com/watch?v=d_OmAqBVrV0 Valio

Dr Juokiasi Gerai

112to h3o, tai ką čia reikia kam mokėti?

Skaičiau pas tajotistus, sako primusas geriausia masina sukurta žmonijos Vau! jie ten gal tikrai visi truliko tevo daryti? Juokiasi