SK baras 9

Valio negaleciau

Tik ne prie SAM !!!

ir gal dar kas pirmą kartą išeis Drovus

Galesi pirma alga istaskytGirtas

man siandien isleistuves mokyklojValioGirtasTaurė

Teko kalbet su vienu bulbashu. Pasakojo, kaip ten pas juos gerai, kokios geros masinos vazineja. Koks pigus 92 benzinas. Kai paklausem kiek kainuoja 95, pasake - a u nas takogo netuJuokiasi

Ir greitį… ir garsą labai… Girtas

nera cia jokiu ministru

ta dalyka visi zino…tik niekas nepasako… Cha cha

Aš irgi.
Įmonės skundžiasi, kad trūksta kuro, tačiau deleguoja savo automobilius į panašias akcijas ir tą patį kurą beprasmiškai degina.

Vyriausybei 0 emocijų iš tokių veiksmų. Čia reikėtų daug drastiškesnių priemonių (pvz. kaip Paryžiuje ar Briuselyje).Cha cha

cia senas bajeris.Rusu forume ta pati biciukas klause,masina irgi lanceris ,tik istorija gavosi ilgesne,patarejai ilgai dave suprast ,kad gal ir nebloga mintis-finale uzsipyle dyzelioko-trukt trukt,nuvare i serviza-sako panace tau reik variklio kapitalke daryt,samata didesne nei auto verte Juokiasi Istorija tikrai itikinamai nuskambejo,komentarai irgi super Gerai Dar prisiminiau,tas zmogus pasakoja,kad bande piltis dyzeli ,bet pistoletas nelindo ,tai ans per leika suvare Juokiasi Kazkur maile metosi linkas ar foto… Jei kam idomu paieskociau…

Neisivaizduoju kokiu intelekto nesuzalotu reikia but kad dalyvaut tokioj laidoj.

Pažiūrėjau tą laidą Baisus Karts nuo karto susimąsčiau- iš kur tokių debilų TV atkasa Baisus Arba gerai užmoka. Bet manau, kad tai surežisuota pigiu idiotišku stiliumi. Baisus Kažkaip per daug užėję už ribų jau ta laida- taps pajuokos objektu. Tikriausiai to ir siekia. Kuo labiau apsidergsi, tuo labiau žiūrės JuokiasiBlogai

net iki tokio lygio?ApakęsVau!JuokiasiJuokiasi

Prisigeriau vakar kaip koks paskutinis Volandas

ne nu tai aiskuBlogai O kas tau beliekaPavargęs Juk nepradesi ant sabutylniko varyti tai bent jau gerai kad bent mano atzvilgiu nutarei patyletiNežinau

eh, araratai Juokiasi

patylesiu as, kaip moderatorius

PZ Apakęs geriau i medi kur ivanot negu lakstyt gatvem, tiltais… dar daugiau ble ka uzmuses butu… Kvankt?Kvankt?

G

Komentaruose rase kad visgi kazka nutrenke.Kiek teisybes tai neaisku.

Važiuodamas, per radiją išgirdau, tai pagalvojau, kad nu nx beprotis Kvankt? Gerai, kad žmonių daugiau nesužalojo. Jeigu dar kokie vaikai ant tilto būtų bėgioję? PavargęsBaisus