SK Baras 6

mlia…nzn savo ugio Nežinau

ilgio Cha cha norejai pasakyt

pagal tylejima matos ir agregato dydzio nznai Šypsena

ačiū už sveikinimus Alus Šypsena
tėvai grąžią dovaną padarė - atidarė sąskaitą Finastoj, tai teks pradėt investuot Laimingas

gera dovana Gerai

hmmm gali papasakot daugiau? Cha cha

gal ir as sau tokia dovana pasidarysiu,gi ne ant tevu sprando sedziu Cha cha

važiuok į Finasatą ir ten plačiau tau apie viską papasakos Šypsena
dar pažiūrėk finasta.lt Mirkt
aš pats tėvus prieš porą sav. prikalbėjau investuot, tai dabar džiaugiasi, kai nedirbant auga pinigai Šypsena

Grįžtant prie neseniai vykusios diskusijos - prašom: http://img111.imageshack.us/img111/2708/lygiszl9.jpg

Dėkit ką turit prie ekrano ir žinosit kiek visgi to gėrio turit Juokiasi

Juokiasi

ble perduriau monitoriu Juokiasi

manasis izoliacija apklijuotas ir vėl veikia Juokiasi

Tai mes galima drasiai sakyt, kad pas mus LYYYYYYYYYYGIS Juokiasi

JuokiasiGerai eisim pas Doberio bendradarbę Drovus

[quote]Tikiuosi ir man užteks
[/quote]
Juokiasi

Noreciau salto alausKvankt?Apsvaigęs

Sugedo saldytuvas? Šypsena

Bendradarbe duoda visiems! Cha cha

MyliuJuokiasi

imk pirmas

po mnogočislenym prosbam zritelei tsakant įdedu čia:

Čia tokį sarkastišką rašinėli iš Delfi pakopinau :

Nerka, 2006 12 08 09:52
Tragikomedija. Aplinka kalta.
Veikiantys asmenys: Sabas (Neringos statytojas), Nafik Kauskas (brolis), Rut Kauskas (irgi brolis, bet nepagrindinis), Jovaiša (Lošėjas), Grigas (nekaltas), Tanoka (taip pat nekaltas). Antraplaniai veikėjai (šiaip neegzistuojantys ir esantys tik popieriuje)alnietis, Šilinskis, Pečius ir kt. neįvardinti.
Veiksmo vieta: Rūbinė (kurią išmatavo Rimkus).
Sabas-Ar visi susirinko?
Rut Kauskas-brolio nėra, jis preskonferencijoje, mūsų paruoštą tekstą skaito.
Sabas-tame tekste liko žodžiai apie kenkiančią aplinką, apie Lietuvos ryto žabangas, apie užsiūtus tinklelius, teisėjus niekadėjus?
Jovaiša-yra, yra ir ne tik. Ten yra ir apie tai, kad aš būsiu naujas Lošiantis treneris.
Sabas-puiku. Tik dėl tavęs Sergejau dar neapsisprendėme. Bet jei padovanosi man Cazino, tai mielai prašom.
Jovaiša-cazino jau Jūsų.
Sabas-Na tada gerai.
Atsiveria durys ir įeina suplukęs Nafik Kauskas.
Nafik Kauskas-Viską preskonferencijoj pasakiau. Kiek galima. Vainauskas viską nupirko. Taip tęstis negali. Rimkus rūbinę išmatavo, taškų prancūzams pridėjo. Na bet tai nebeilgai, tuo Rimkumi ir Vainausku jau Enrikas užsiima. Prieš Bennetoną jau mums pridės taškų. Tik reikia viską gerai apgalvoti, kaip pridėti nepastebimai 30 taškų-daugmaž tiek reikės.
Sabas-jo tai biški problema.
Jovaiša-anokia čia problema. Protokolas pas mus Kaune juk pieštuku pildomas. Tad trintuku patrinsime, kai kur darašysime ir puiku.
Sabas-sutarta. Galime skirstytis, juk visas problemas išsprendėme. Matematiškai mes dar daug galime.
Tačiau tai buvo tik iliuzijos. Virš Kauno sporto halės pleveno negera Lietuvos Ryto dvasia. Plevenančio rūko centre ryškėjo išsiviepusi ir nieko gero nežadeanti, su Eurų pluoštu, skirtu teisėjams papirkti, Jonelio figūra. Šalia Halės bėgiojo paklaikęs Rimkus ir su medine liniuote matavo Halės ilgį ir plotį, skaičiavo rankenas ir kruopščiai viską žymėjo. Kam jis taip darė neaišku, bet nuo to Žalgirio aplinka darėsi vis keistesnė.
Skaitytojai tikriausiai paklaus, o kur Tanoka, juk jis prie pagrindinių veikėjų priskirtas. Jis per rungtynes gindamasis porą kartų ranką pakėlė, tad labai pavargo ir negalėjo dalyvauti. Dėl ko nėra Grigo. Ką aš žinau. Mistika.
Nerka

Metu postas

zakas
Banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 9467
2006-12-08 13:23 2591 žinutė iš 2595

Zodziu,jei nera punkto taisyklese,kad kazko daryti negalima,kas nera akivaizdu,tai reiskia galima.OK saunuoliai nenorit dirbt,rasim kas nores dirbt.Siandien issiusti laiskai visiems didiesiems LT portalams su informacijomis.Mielai bendradarbiausiu,jei reiks ir su teisesauga.Siulyciau patiems parasyti pareiskimus iseiti is darbo.Laiko turit iki antradienio.