siuolaikinis JAUNIMAS : tikrai NUTVIRKES ar tai tik MADA ?

as tai neistvirkes Liežuvis~ Laimingas

nieko blogo tame nematau Cha cha Drovus

tam ir yra forumai, kad reikstum savo nuomone Nekaltastavosios nemaciau

kzn as tai nemanau kad nekaltybes su bet kuo reik atsikratyt Nekaltas o jaunimas lai kalba man tai netrukdo Ne nes jie turi nuo mazens zinot kas ir kaip…nors nevisi zino Ne

man irgi toks klausimas buwo pasistojes Taipniu…nekaltybe siaip jau dabar madinga Taiptodel galim daryt isvada, kad jaunimas yra nutvirkes Cha cha

blyn prie ko cia rusiski keixmai ir nekaltybe ? Baisunevisas jaunimas “nutvirkes”, o tiesiog jaunimas nori sviestis, kaip kad susivelus17 rase, jie nori zinoti “kur kas ir kaip”. o zinoma kai pasiziuri i kokius forsiukus is kalabybiskio kaimo, tai ir atrodo kad visas pasaulio jaunimas nusivaziavo i sona… beja siek tiek blogai tema pavadinta…

nutvirkes siuolaikinis jaunimas nerealiai.ir nemanau,kad tai mada Ne

visko yra - ir davatku ir palaidu zmoniu visais laikais taip buvo ir bus

gal mada, o gal ir ne…

jo nutvirkes…kaltas televizorius ir pan.gal mada nzn !

Finte, drystu priestarauti. Tiesiog jaunimas pasifare laisvesnis. Gerai, kad zmoneliai sviecias. Wot Taip

ntvirkęs Nekaltas

Žvaigždė mokyklose mokslai apie lytini gyvenima pradedami gan anksti, mazdaug 6-oje klaseje, bet vistiek vaikai zino budami dar jaunesni… nes prisiklauso is vyresniu, per televizoriu prisiziuri… kaip sakoma, jaunimas skuba gyventi… Žvaigždė~

taip mes nutvirke ir ka jus mums ? Cha cha

nu galiu prisipazint, kad tikrai esu patvirkus mergaite Cha cha ir nemanau, kad cia yra blogai, kai kurie del to tikrai perdeda… tarkim, kokie sestokai or smb pradeda graibytis… man tai atrodo kvaila, ir tikrai nematau cia nieko “sustro”

Cha cha Taip jie tipo pavydi kad pries 30 metu taip nebuvo … Cha cha juk tai normalu Mirkt

Nekaltas tai tad aas bais madinga ir bais istvirkusi Drovus

As ti istwirkus Cha chao siaip ti pastebejau kad wisi maziai nuo 10-12 metu sneka apie tai tik tam kad butu sustresni(es)…

nieko nutvirkusio nematau, daromes laisvesni zmones, galime sneketis ivairiom temom… Laimingas tai yra tik pliusas Taip nieko cia blogo nematau, welcome came to 21 century !!! Juokiasi

_ pritariu _