siūlom

trevetai labukas pacanas - ką tšia veiki liurbių portale?

Ateinu kartais paziuret ka sneka zemes kirminai Cha cha

eee o shefas tipo jau nebeaiteis iki manes??? Nekaltas Karoli, pykstu ant taves, isgazdinai nx shefa Cha cha Juokiasi

fabia 10-11m?

trevetai reik kokią naują varkę sugalvoti. Pasiūlymai į PM ar tai PŽ.

fabia 3m senumo jau telpa iki 20klt? Nekaltas Cha cha

Tegu velniai galvoja varkes,trevetas jau prasimuse iki viarslininku

Gerai kietai… daba jau pats galesi sugalvot kokias varkes vaikai turi daryt Cha cha

trevetai einu pas tave į mokinius (tamsta būsi mano sensėjus o aš tamstos padavanas)

suchen.mobile.de/auto-inserat/skoda-fabia-1-6-tdi-dpf-klima-eur o-5-korschenbroich/183599024.html

A3

Tai visada prasom,pradedam nuo dabar.pirma tavo misija bus suveikt man audi changeri.sekmes velnias Cha cha

trevetai servisas kanary varf sakai nuo Karolio. Jei apsimeta, kad ne prie ko muši per veidą ir rs4 už baustmę pasiimi.

pasiklausymo blakes aparatai Kaina - 100 Lt | Parduodu parduodu pasiklausymo blake bmw su sim kortele i kuria gali skambinti uz 100 litu, taip pat ant kronos blake uz 50 litu, daugiau info telefonu 860363516 A SUPRANTAT KA?

opcom o ko nesupratai paC?

pzdu ta opcom… jis net nezinojo kaip pasrato raktelis programuojasi prie vezimo Cha cha

E4S Bby tu… Cha cha

ko jus prie to apsisukimo spindulio pristojot ? nebent boba kaip ta, kur taranavo ir nuvaziavo Cha cha normalios ir su s60/v70 vazineja vargo nematydamos.

kas nors pasirašykit sutartį ir pistelkit kostiai per jo čerdaką, nes ten jau tas vargšas graikinis riešutas pelyt pradėjo

VIN’as, galvojau siūlyt baidarę, vistiek senamiesty gyvena, o dirba antakalny, tai vilnele nuplauktų iki neries ir paskui paeitų į viršų. bet kad nerandu baidarės normalios, gali gal patarimų duot?