SIULAU FORUMA!!!!!

tai is ko lazinsimes? Cha cha

[/quote]

Ka siulai?
Per daug branginu sita nicka, kad del kazkokio avigalvio ir kvailo gedos stulpo ji keisciaus.

[/quote]

O jomajoApakęs Skambuciai tik po 3ct/minApakęs Tikrai piguTaipGerai(REKLAMA cia buvoŠypsena) Tai jeigu jau tikrai viskas taip pigiai cia, tai reikia ir naudotis proga- kelt nusidejelius stulpanŠypsena Ale tikraj apsimoka zmones kisti i stulpa po 3ctGerai Rytoj pat Labas komplekta ciumpu, savo Digon ji kisu, ir visi vaikai skatinantys SAVIZUDYBES susilauks atpildoŠypsena Gyvybe reikia vertinti, Katinuk_lojantis, o ne naikintiMirkt

P.S. Cia as, Recidyvistas, tik pikti adminai kazkodel uzbanino mane sitam forume, tai teks naudotis savo senu geru klonu, kuri dar Blevyzgu karu laikais susikuriauŠypsena

Mielas recidyviste, as nieko neskatinu, as tik bandau tuos, kurie "pasiskatine" ir be mano pagalbos, suburt i viena kruva, kur jie galetu dalintis ivairiais galo pasidarymo metodais;]

[/quote]

[/quote]

Ne, nu tu stopudovai sutrikus truputiNustebęs As dar pradzioje maniau, kad cia bajeris tavo toks nevykes, bet dabar matau, kad tau tikrai reikia pagalbos, arba dar tiesiog paugeti kokius 5 metelius, ne, gal geriau kokius 10 meteliu paugek dar. Ar tu suvoki, koks baisus dalykas yra mirtis? Pernai nusisove man artimas zmogus, tai as labai gerai suprantu, ka reiskai visas sitas reikalas ir todel noriu tau gerai ikresti i kaili, kad nustotum kliedet. Gal tu nueik pas mama pasikalbet ar dar ka. As net nezinau jau ka tau patart. Galu gale skambink i Jaunimo linija psichologui arba rasyk man i privata, papasakok, kas tave slegia, pabandysiu padet- problemas issprest.

siulau foruma - DARZELIS

Xo xo xo, pac tas, kuris mano problemas spresJuokiasi
Cia is tikruju buvo bajeris, dergimasis is visokiu “auskaru” ir “braskiniu merginu” forumu.
Pagalbos man nereikia, pati sugebejau susitvarkyt [bent siek tiekCha cha], nebendravai su manim pries pusmeti, tada jauciu tiesiai psixusken butum pasiuntesCha cha
Man uztektu pauget 2 metelius, tada jausciaus visiskai didele, man uztenka amziaus, koki turiu; laikau save pakankamai protinga.
Taip, as puikiai suvokiu, kas yra mirtis. Del savizudybiu - jei nebuciau tokia baile, manes cia jau senai nebebutu, o bangoj tox lojantis_kacius net atsirades nebutu;] bet, pasirodo, esu baile;]
Su mama nekalbesiu, aciu uz pasiulyma. I jaunimo linijas ir kitoki brieda neskambinsiu ir pas psixologus neisiu, nes as ne tox zmogus, kuriam padetu psixologai, o be to as ir pati baigiu su savim susitvarkyt. <- taskasCha cha

[/quote]

Special 4 me?Cha cha

[/quote]

duagiau cia potencialiu darzelinuku matauCha cha

Oh yeah, turbut pirma karta vaiku isvadina ne mane vienaNekaltas

[/quote]

[/quote]

As cia nuosirdzia pagalba pasiuliau tau ‘with no offence’, o tu jau tajp siunti mane iskarto toliMirkt Negrazu. Beje, savizudis nera lygus didvyriui, jis paprasciausiai parode, kad yra silpnas. Reikia drasos tureti, kad gyventum, o ne kad nusizudytum… Bailys yra tas, kuris nusizudo, o ne tas, kuris ir toliau sitoj durniu valty su visais per kanciu jura plaukia.

Nesiunciu as nieko niekur;]
O pasakysi nereikia drasos kad nusizudytum?
Kazkodel man atrodo, kad ir tam reikia tikrai daug drasos, nes sakau - jei nereiketu, manes nebebutu tarp gyvuju;]

[/quote]

[/quote]

Gal dar kazkas pamena, kokius debiliskus dienorascius as pries 2 metus cia rasydavau?Šypsena Atsimenu, apie savizudybe minciu netruko ir visokiu kitu marazmu sentimentaliu. Tokios pat mintys buvo uzklupe ir si rudeni, kai zmogus artimas man dienas savo uzbaige. Bet su amzium ir smegenys man kiek apkietejo ir durnos mintys is galvos issilakste. Pamatysi, kai pagyvensi dar pora meteliu, geda bus ir prisiminti, kaip durnai tada galvojai, tada suprasi, kad savizudybes yra totalus ***** ir ‘ultimate’ paaugliu pramogaŠypsena

P.S. bukit zmones, nuimkit ta flooda kas galit is savo postu, nes man kol uzkrauna sita tema, sunaudoja 300kb, o duomenu apimtis ribota pas mane.

Ne, nepamenu, nes tada bangoj dar nebuvauCha cha
Nemanau, kad bus geda prisimint, nes depresuxos pirezastis [pagrindine] tikrai islix ir pakankamai ilgai:] na, su amzium gal praeis, bet tai nepatvirtinta;]
O ir siaip - cia tema apie foruma, asmeniskumus reiketu privatuose aiskintis;]

[/quote]

[/quote]

Tegul krenta tema zemyn, neber cia ka bepridurti… o gal yra?

P.S. As atviras, tai asmeniskumus ir be privato issaiskinu daznaiMirkt O kai kuriem zmonem dar ir patinka svetimus aiskinimusis paslapciomis stebeti, tai kodel malonumo jiem nesuteikusŠypsena

NESAMONE!!!!!!!!!

Kokios diskusijosApakęs

Tegul krenta tema zemyn, neber cia ka bepridurti… o gal yra?

P.S. As atviras, tai asmeniskumus ir be privato issaiskinu daznaiMirkt O kai kuriem zmonem dar ir patinka svetimus aiskinimusis paslapciomis stebeti, tai kodel malonumo jiem nesuteikusŠypsena

[/quote]

Yeah,uztat as nelabai megstu kai MANO asmeniskumus skaito puse lietuvosCha cha

[/quote]

NEWARYK JOP SIK MANPiktas

[/quote]

[/quote]

pasakiau nesamone ir taskas

O tai ka dabar reiks ant gedos stulpo kabinti, jeigu su kacium issiaiskinauNekaltasNekaltasNekaltas