siu metu liakordine

Megink mazajam ten mano draugui eseristui vietinei pasakojo kad pavasari prie upelio auksles 100g gaudo per pora h kibira

Auksles ar ‘auksles’? O tas tavo draugas toks biski baradatas ?

Ne jam tas turbut baradatas pasakojo. Tai as is savo draugo ir suzinojau apie tuo ezerus kartais pagaudavo eserius gaudant pamegink mazajam velkiaujant sake net tuos aksles matosi kaip pulkais laksto ir i vala kalasi

Ten tokia maza bala, savaitgaliais pastoviai lianTkai trainiojasi- pasistatysi palapine -iskarto uzsiokins… nebent paprasta diena ispultu pabandyt.

Pamegink be palatkes

profai, tai aisku mazi vaikai, nes dideli vakai is varenos grudasi, kai kai kas pranesa kur kimba, nors jiem panosej yra keli ezerai su seliavom Juokiasi Juokiasi Juokiasi bet tai paieskot vpadlu, geriau ant gatavo, kad ir 150km prasukt, bet ieskot nereiks Juokiasi Juokiasi Juokiasi

tak to tak, bet kai toks ciongas … tai gal nu nafik kolkas…

Esu rankoj laikes 340g, 320g ir t.t. Bet girdejau, kad tam ezere rekordas 530g

Buciau, cia ne tavo eserinis ezeriukas Mirkt bet ir sitam gali but, kad tokiu yra Taip

Aha, yra, tik vietiniai didziajama gaudo , o ir patys nevaziuojat , tik brisiu siuntinejat Cha cha

tai jo is vilniaus vaziuot tikrint arciau, nei tau Juokiasi bet panasumo yra, kad reiks takeli ten praklot, o tai *kekšė* tinginiu gaujos kur nepaziuresi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Tai ko neklojai kai buvai? ne plia, ant pakloto sedejai Juokiasi Varysiu gal sekmadieni , paklosiu Kietas

Zarasu raj

brisiau cykiai buk, jeigu buciau nepasakes ir toliau ant pugzlinio vazinetum, o ne sau po langais Juokiasi

Guli senas Brisius ant spalių ir sapnuoja. Mato jisai per miegą seliavas, kurias jo šeimininkas Velniūkštis gaudo, o jisai toleliau nuo eketes pagriebes neša Juokiasi

baisi pasaka kazkokia Juokiasi

Nu matai, kad siemet ne beda su ezerais, nebutum pasakes- siausciau tavo eldoraduose Be be be

aha, siaustum Juokiasi

Velniūkštis Šian sužinojau,kad iš mano užmiršto kaimo vietiniai lekia į įlgiausia balą, užreklamuotų žuveliokų gaudyt tai achu Vau!

nu pvz, i respecto vaikystes ezera tai is prienu ir vilkaviskio vaziavo Juokiasi Juokiasi Juokiasi