sios komentarai geri ten

as nuejau miegot,kai isgeriau paskutine cierka,ant stalo liko stoveti samanes 2itrai viro,liko sedeti woris ir baur,bet ryte paziurejau,tai samane neliesta. beja,mano vaikui ispudi padare,kai viras pilste i saslikine samane,sako kaip saliarka dege Juokiasi

as jei myte kokiam dalyvausiu tai tik su salyga kad i pabaiga renginio Butelis Apsvaigęs Cha cha Geraicia kaip kazkada vykusiam myte kai karakasas organizavo,su zaicu kolam ishvaziavom is Kns Cha cha

del to ir pasirupinom nakvyne, kad dalyvai normliai pavartot galetu Juokiasi

o siaip tai maladiets chebra Gerai Apkabinimas Alus

doktors atrodo kaip banditas Gerai

nusipenejes banditas Cha cha

Avtarytets Gerai

cia tipo: pilvas ne nuo alaus, pilvas alui Cha cha

Ble, nx, tą rytą taip *pimp…*ova buvo Pavargęs…ir dar teko trijuose BMW sėdėt Veee

man sekmadieni ne kazka buvo Pavargęs teko isnaudoti pagalba “skambutis draugui” kad bara is dalyvacijos vietos parkeravotu Juokiasi gal ir pats buciau bandes, bet sestadieni aplink miesta milicija labai klausa tikrino, tai nesinorejo rizikuot Ufff

gerai,kad woris turejo peliule nuo galvos,o siaip davaziavom iki orleano,ikaliau kavos,kazkoki kebibi suraiciau ir sedejau ramiai,kol voris namo veze…aciu jam ir jo jauniems inkstams,kurie greitai isskaide alkoholi Juokiasi

blec tiesa pasakius gailiuosi kad nedalyvavau, uzmaciau ta tema paskutinem dienom, jau biski per velu viska susiplanuoti buvo. kai paaugsiu ziuriu sita striukyte is dr reiks atkirts, kazkokia zjbs ji man Cha cha

doktors, niekas Tūsas šį kartą į Ignoruoju nesitaikė ir akutėm ne Flirtas ??? Juokiasi

robis>nea Cha chaDomo>kokia strukyte,ta geltona audimo? pervesk 49lt ir pajamsiu,jei dar yr Mirkt

matyt susigėdo, kai forume taip viešai buvo apdiskutuota Juokiasi

kad iki paskutines minutes sake atvaziuos,net porsas buvo pasirases,pasku persigalvojo,o tada ir porsas nevaziavo vienas…isvis masejai po viena nevazineja Cha cha

o vot kame reikalas, nebuvo net… Cha cha

siaip reikes ta foto i popierini formata pasidaryti,yozas gerai ziurisi Gerai

tipo vienas kitam tinkat? Cha cha

ne nu paziurek koks kontrastas Geraitipo as soferis,o yozas sefas,sedi aCiputes Ufff Cha cha