Sioks toks upgreidas

Kaina, tai tokia nelabai iš realybės Gerai Tai arba čia gyvenimo dealas arba b@ltutis būros brolis Cha cha

HC, viską aš suprantu, nereikia taip jautriai pačiam reaguoti Mirkt Aš galvojau per PM paskui klausti dalyvio kuriam čia fabrike tiek moka ir bandyti laimę Cha cha

O blyn, čia jau mano draugelis gali būti Cha cha Gerai JuokiasiAs irgi net antakius pakeliau, 30k Apakęs Gerai

Tik nepradėkite klausineti per pm, ar tikrai uz moderacija gaunam 2keur Taip Ne

kaina tai jo, kosmosas… Vau!savo RS3 3 metai bus po mėn, 30k rida - 43k eur pardaviau…

tai yra kas is lietuviu ir su AMG GT laksto po londe, bet nemanau, kad jums tokis darbas patiktu :wink:

nerijus_(nerka)> as darbinems ziemai conti dejau, michelin greiciau susivalge sitas modelis.juta.lt/padangos-automobiliams/100429220-padangos-continen tal-vancontact-winter-106-104-t-e-b-73db-215-65r16c.html Kaina manau derybu objektas

Cia quattro ar haldex?

kipsas juntamai greiciau ? vasarines michelin agilis 51 patiko, kad pamainant prieki su galu netoli 100kkm atvaziavo Šypsena

Tai gal 30k inese, paskui kas menesi kazkiek plos 5metus?

bit.ly/32bxPFo Dunlop ar Conti ?

Central - variklis skersai - Haldex. Variklis išilgai - Torsen arba jo atmaina. Iš kitos pusės paskutinė Q karta yra labai front biased

Kvadre, o teisybe sako, kad po kurio charia i akinius iauga, kad po to atgal jau- xyu?

nerijus_(nerka) > nera labai dideliu skirtumu, kazkiek geriau. vasarines dejau Goodyear EfficientGrip Cargo nauja modeli, tai tie tikrai ilgaamziai bus Taip

Nu rašo, kad iš BCA, o BCA sveikų mašinų aukcionas. Nėra pardavime tokių pigiau 47k dėvėtų, tai tas 30k kaip būros stilium skamba. Aukcione kažkas būna mašinos savininku, tai sunku rast priežastį kodėl kažkas norėtų nusimesti sveiką net metų neturinčią RS Q3 už 30k Skaitau

be pavido scenu tik Šypsena gal 4 vezes ant sniego piesia, ko pasekoje ir padangos greit devisi

Tai ne vien bura pigiai gauna juk viską. Kyborgs irgi žinojo kur pigiai es aštuntas pardavinėja Taip

nakčiau, teisybė, kad su žaba pavažinėjęs, žaba tampi? Cha chaBet šiaip jo, taip ir yra.

£30K uz 2020 RSQ3? seriously? Cha cha

Dar vienas atsirado kur auto perka be perasymo Cha cha