Simcity 4. Jei kyla klausimu.

[quote]
simsiukas rašė:

ten kazkas kitas istryne ne as Šypsena
idesiu ryt poryt dar kurnors Tūsas

nu ok lauksiu

Gyventoju apie 18000 o mokescius visada po 8% laikau Šypsena

tai davai ikis geima i serva mes irgi norim ismeginti

Gal kasnors galit pasakyti kokie minimalus zaidimo reikalavimai (kokio kompo reikia)? bei kur Kaune galeciau gauti pirkti ji CD ? Ar daug geriau uz sim city 3000 ? Is anxto dekoju, Eseriukas.

nu man atrodo mano komas neisves

Ehh pas mane 350 su 128 Ram ir 16 Vaizduske ir tai VEIKIA Liežuvis Bet LAGAZ yra Nežinau Nežinau Jeigu pas tavy virs 500 Veiks bo gali sumazinti rezoliucija ant pacio zaidimo duoda maziausia 800 X 600 jeigu norite mazesnes reikia nueiti i folderi Apps (ten kus .exe Failas ) turetu buti TXT failas ta failiuka su Notepad’u atidaryt ir ten bus visi nustatybus bus ir rezoliucija tereikai vietoj 800 x 600 yrasyk kokia norite PVZ 640 x 480

Ehh pas mane 350 su 128 Ram ir 16 Vaizduske ir tai VEIKIA Liežuvis Bet LAGAZ yra Nežinau Nežinau Jeigu pas tavy virs 500 Veiks bo gali sumazinti rezoliucija ant pacio zaidimo duoda maziausia 800 X 600 jeigu norite mazesnes reikia nueiti i folderi Apps (ten kus .exe Failas ) turetu buti TXT failas ta failiuka su Notepad’u atidaryt ir ten bus visi nustatybus bus ir rezoliucija tereikai vietoj 800 x 600 yrasyk kokia norite PVZ 640 x 480
PAs mane 475mhz 256ram 16video tai cia kaip turetu eiti ?

pasimk harda arba pora cd irasysiu Šypsena beje as karmelavoje Liežuvis

tai ateik i mirc paservinsi visi liks patenkinti

O kaip su featurais?

Yra konors naujo, tipo buildingoo?
Kiek nete skaiciau tai ten zjbs dalykas, kad gali i konglomeratus jung ir panasei.

Papasakok kanors placiau…Labas

Pas mane trys miestai apstatyti. Vienas apie 45,000 gyventoju, kitas 28,000 o kitas vien industrinis rajonas. Siaip nusivyliau as SimCity4. Man uztenka 1val. kad pilnai apstatyti miesta, ir tureti apyvarta apie +$1,000/men. Gana sunkus grajus, ir kazkaip greit atsibosta. SimCity 2000 buvo geriau Šypsena

tai kas nors pasharinkit man reikia cd 2 tik 2

kas daryt? turiu abu cd, bet kai noriu paleist praso insert correct cd, tipo cracko reik. o cds neradau, gal kur pasleptas?

P.S. pas man deviance cds

dekui jau susitvarkiau

tai davai padalink kitiems jei pats jau turi

nebent uz sita stebukla $ (tipo cd prakalt), o kam tox variantas netinka, tai galiu pasakyt, kad varkit taip kaip as vargau su emule BaisuPavargęs

LabasLabasLabasLabas

nieks nieko nevargs, sestadieni imesiu i pora ftp servu Liežuvis viena is ju cia paminesiu, o kita pamines kasnors kaip jau bus parsisiuntes Šypsena

butume labai dekingi