Sikseriui2

Tai vyriausias dabar pamates savo auto USB kistuka, susimatyk, kad vadyla pries tave uz tai klojo 500 Eu Juokiasi

Doleriais manau uz ji mokejo mano masinoj ne eurais Cha cha Is kur tu ta 10 gabalu uz lempas istraukei, va paziurejau pagal savo viena auto 435xi bmw, led sviesos 1940 euru uzsakant is krastos nauja auto. Tai pas mane ir m pakaba ir m vairas, juods lubos, ir dar belekiek primoketa papildomai uz visokias smulkmenas, parduodant irgi uz tai zmogus sumokes Mirkt

*skylė* *skylė* diskusija Juokiasi

Dabar pasiziurejau, baze mano 228i bmw 37200 euru, pasikomplektavau kas pas mane yra, gaunu 51890 euru, jei dar ko nepamirsau ir cia dar i kaina neieina m performance paketas kuri sudejau.

tai ką dabar, kad tokios premium segmento auto opcijų kainos? Cha cha

Robi, uztai ir neperkam, kad apskaiciavineja Špygayoutube.com/watch?v=Lxd58W9RtUw

tai taip ar taip nepirktumėte, nes neįpirktumėte, tai kam apie tai dar diskutuot ir bėdavot?

Robi, o tai kaip nepabedavos ? Gi tokia gera proga Cha cha

Kur cia diskusija? Kad dar gaminami benvau be parktroniku ir klimu ? Juokiasi

Kur jus radot led uz 10k? Mažiau skaitykit zurnlus,eikit i oficialus ir matysit kas ir kiek,plius yra paketai komplektaciju.

sikseris, blecha ne taip supranti. Kaniu jasna kas perka tai perka, px. 100 metu. As tai asmeniskai isisziojau konfiguratoriu pavartes, mislijau , kad daugmaz dauguma dalyku eina by default, o ten renkiesi ratus, nappa odas, mandresne audio, masazus ir pan. O cia panasu , kad ble uz sikpopieriu Krastoj turetum 10 Eu paklot, jei trida suimtu Juokiasi

Cia ne tam kad auto kaina sukelti, o tam, kad baze kuo daugiau nupiginti ir ji butu iperkamesne, gamintojai taip daro.

Well. Dauguma smulkmenų sueina į paketus by default. Dėl LED - kaina adekvati, manau. Dėl kad ir didelės navigacijos - priklauso, ar ją naudoji. Aš sakiausi. Aš tai kitko nesuprantu - ko čia stebėtis. Nepatinka, esi suvalkietis - nusiperki pliką BMW, parktronikus susistatai Alte, o multimedia, kokį planšetą prisuks su samorezais Lapine. Kur problema? Cha chaDėl individual spalvos - tu moki ne už dažų kilogramą ir kainą, o už galimybę išskirtinumui. Čia visur taip, ar tai būtų automobilio spalva, ar tai kitos top notch segmento prekės. Ar už Chanel drabužius mokant irgi reikia stebėtis, kad medžiaga kainuoja gerokai pigiau? Arba akinius brangius perkant burbėti, kad plastikas tiek nekainuoja.

Auris>problemu jokiu cia nera, tiesiog diskusija apie tai, kiek kas kainuoja. Nu kaip visada Cha cha

Kažkokie naivūs pazesiai - į tuos tavo veidrodžius įskaičiuotas servisas, kavutė, normalus bendraviams, normali kokybės kontrolė ir panašiai. Nepatinka - eini pas Vasia ir perki kinietį. Kame problemos? Man tai keista, kai žmonės nori Farario už Dacia kaina, o visi gamintojai turi neuždirbti, tiesiog dėkoti ir lenktis pirkėjams.

Yra auksinė taisyklė - prekė/paslauga verta tiek, kiek už ją moka. Jei moka, jei gamintojui gerai - prakės kaina nustatyta teisingai, o visokie nepasitenkinimo burbėjimai, - čia jau natūra mūsų.

Auris>taip, tas tiesa Taip

Koks cia burbejimas, pz Juokiasi Paimi benva 2016, uzmirsti indet varnele, ir neturi kur mobilkos ikist Juodai Orchidejai prasukt. Normalu cE?

Gf, dakart - bus pakete by default, nepergyvenk. Mirkt Ir pardavėjas tavęs tris kartus perklaus, jei jau taip situacija suksis. Cha cha

jo juoda orchideja pzdc, vestuvu kiek turejau siais metais, tai nx nx visi kaip debilai tokias dainas leidzia… Blogai