Siautėja nepilnamečių vagių gauja. Saugokitės !!!

supi*ti kleptomanai Piktas Piktas Kanda nuknisa shaika koki daikciuka, prastumia, po to draugiskai uz navara kliju apsiuosto Pavargęs *kekšė* nekenciu tu nebrendylu Kanda Kanda Ignoruoju

oi pagavus gera doze suleist…kad kauleliai brashketu… cia liskoo prashom pasisakyt Šypsena

as ir nieka nesakau kad ju macit nereikia .reikia reikia. bet ju nepridavinet menturai o grandine kojas aprist ir patampyt su masina po laukus daugiau tikrai nieko nenores Labas

jio, galima patampyti/padauzyt/smegenis i vieta atstatyt, bet visu pacu neishgaudysi sitaip.Tokiem verta mentu “egzaminus” islaikyt, geriau psichologiskai suveiktu.Jei iki teismo daeitu, draugeliai jau pagalvotu ar verta kist koki daikta i kisene, kol pardaveja namato.

Bernai, as as jumi paporinsiu, gal biski ne i tema: pries 6 metus pacukai bande pavogti mano zaisliuka VW golf (1) 16v, 1982 m. gimimo, buvau pasidares lelyte, tai wat: mentai vagis pagavo kieme, leido juos atp*zdint, po to gal pora metu tampiausi po menturas, o rezultate pilna Ignoruoju, ba tas vagis tipo psichas (normalus i tokia masina net neziuretu) ir $$$ siuliau, taigi, persasi isvada, kad reikia vagims Lincho teismo Kanda

As nors dar ir pacukas, bet kaip nekenciu vagiu. Galiu pasakyti kad vos ne kas antra diena, lekia mentai i gruste… Ai ble - pirstus visiems vagims nukapot…

i parduotuves su taloniukais ileidineti po viena … tada ir apsaugos nereikes … Nekaltas

Na galiu ir as sawo istorija papasakot Pavargęs,warau namo is po tusofkes ne wiena Alus islenkes,ziuriu prawaziawo masina istrigo ir marke ir numeriai kazkaip Taip,kai iki namu liko kokia 500 m uz kampo pamaciau stowincius 4is pacanus,tik praejus pro juos gawau is alaus butelio i galwa Baisu Baisu trumpam apswaigau,istrauke mano 3410 Cha cha[bewerte] ir laimingi pabego,as nieko nelaukdamas namo ir i policija,kadangi zinojau numerius ir automobili ilgai ieskoti neteko,parsiwezem wisai is kito miesto uz 50 km,o kadangi policijoi bowo keli pazystami pamokem biski juos,ilgai turejo atsiminti sita teisma,patikrinus ju bylas paaiskejo kad tik wienas pilnametis,o kiti nepilnameciai ir jau po kelis kartus teisti Taip,praejo metai kol sulaukiau saukimo i teisma net neidomu man kaip jiem ten baiges tiksliau neatsimenu nes buwo gana senokai,swarbu kad buwo pagauti pamokyti tapati wakara ir atgauta 3410 Cha cha Cha cha,tai tiek auklekit pacukus nepagailekit graziu zodeliu,ir geros,stiprios rankos,kol ju niekas neisaukles tol nieko nebus Taip Taip Taip

NA MOTOMANAI VISKAS. ŠIRDINGAI DĖKOJU MOTOMANAMS APSILANKIUSIEMS ŠIANDIEN MOTOPULSE - nežinau Jūsų Niko bet liekame Jums skolingi. Buvo taip. Šie garbingi motomanai buvo užėję dėl aprangų ir kaip tik tuo momentu vėl apsireiškė ta pati motorelistų gauja - 8 žmonės. Ir vėl norėjo visi susigrūsti į parduotuvę, bet buvo sustabdyti. Tie mūsų motomanai atsistojo ir išrėžė kalbą taip profesionaliai ir pamokančiai, kad vargšų vaikigalių net pasidarė gailą. Jiems paaiškino, kad ir jie užaugs ir norės būti tikrais motociklininkais, bet dėl savo poelgių nebus priimti į darnią motociklininkų šeimą. Jiems pasakė, kad dar gali ištaisyti savo klaidą, gražindami tai ką pavogė. Na ir ką Jus galvojate, nepraėjo nei pora valandų kai atvažiavo keletas drasiausių vaikinukų ir viską gražino, ir atsiprašė už savo draugų išdaigas. Na matote - nereikia nei muštis, jei diplomatiškai gali viską išaiškinti ir rezultatas žymiai geresnis - Vaikinai sugįžo į doros kelią, mes atgavome prarastą turtą - viską, ir akinius pošalmius, pirštines. Mes taip pat jiem paaiškinom, kad mes visus motociklininkus pažystam iš veido, ir juos mes taip pat įsidėmėjom iš karto, ir būtume visą laiką laikę juos vagimis. Na bet vaikinai dar nesugadinti, laiku pasitaisė ir mes jiems šią klaidą atleidžiame. Dar kartą dėkui visiems prisidėjusiems prie jaunimo auklėjimo. Į mūsų kiema vėl atėjo šventė. Laimingas

geras variantas Šypsena)

Na kazkaip nelabai tikejau kad wiskas taip susiklostys Apakęs,bet gerai jei bent ka suprato Taiptikekimes tokie zygdarbiai daugiau nepasikartos

Na ir aš netikėjau tokia baigtimi, na bet stebūklų dar būna. Aš manau kad jie dar gali tapti mūsų gerais draugais? Atsiprašė sąžiningai, iš dūšios, ne šiaip kaip nors atmestinai. Mat ką reiškia žmogui viską gerai išaiškinti. Nereikėjo net jokių grasinimų. Laimingas

vistiek reikejo dar primusti Labas

Geraivariantas Šypsena

Primuštum, supyktų, vėl keršytų ir pasaka be galo. O dabar kiekvienas iš savo pusės šiek tiek nusileido ir rezultatas teigiamas. Aš tai galvoju kad jie netik pas mus, bet niekur daugiau nebevogs?

Nu kiekvienam savo. Kas kaip moka , tas taip gyvena. Nu pacai vagia akinuis, jus nerodot mokesciu (jokio tiesioginio kaltinimo), kiekvienam savo Šypsena Zodziu mano nuomone: nesidziauk rades, neverk pametes Šypsena

Na kiekvienas galvoja ir daro pagal savo sugedimo laipsnį. O tai reiškia kad ponas linkęs slėpti mokesčius? Na o kad palaikai vagis - tai matyt tas dalykas pačiam taip pat nesvetimas.

nu bet ir gudrus pacukai pasitaike - vagia brangius daiktus ir dar ta pacia diena antra karta eina vogti i ta pacia parduotuve Apakęsaisku gerai kad viskas taip pasibaige, bus pamoka ateiciai kad visko buna

Happy end, kaip Holivude Juokiasi, o jeigu baxurai 2karta per diena atėjo i magaziną - sto pudow narkošos, otvečaju, na džaiugiuosi, kad taip fainai gavosi Gerai

narkosos jau butu pardave