Šiaulių princų..

Auris, nacionalizavo?

motor1.com/news/540346/2022-lexus-lx-600-debut/ką jie čia rūko? Linksmybės Paplepėkim

Ne, tikrai nemanau. Cha cha norėjau likviduoti, tai teisininkai sakė, kad lengviau ant bomžo perrašyti. Cha cha

LT buomzui vakcinu duoda, ukrainoje- imone Cha cha

Aha, spekuliantas kapitalistinis. Gerai

Nu dabar turiu reikalu byski su ukrainieciais, tai kiek suprantu, galvoja, kad cia $ ant medziu auga, uz kiekviena pirsto pajudinima pinigu praso, ten ko nors paklausi, atsakymas vienas “tai dar sutarties nepasirasem, nieko as tau nesakysiu”. Tipo uzimti , daug darbo turi, cia greiciau vesk avansa, nes mes cia baisiai paklausus. Kai ka nors perki, ten irgi idomiai, parduoda uz savikaina su saskaita, o savo pelna nori gauti grynais, WU arba i asmenine saskaita, ir paskui neduoda ramybes, kodel bankas sulaike pavedima, davai pasirasom kontrakta Šypsena vienzo-vargas Šypsena

Su Rumunais irgi gerai, ta pati sakini supranta, kaip jiems reikia, “apmokejimas per 5 d.d.”,pagal juos reiskia, kad apmoket turi pirma diena, o ne penkta. Ir pinigai ikrito po savaitgalio (bet vistiek 5d.d. Periodas iskaikytas), tai pzdc -sutarties pazeidimas-litovcai nori apipi$t cigonus!!’ Ir dar ant virsaus ukrainieciai, kur prisigalvoja nenumatytu,atseit, islaidu.

NYB, Tavo tiesa. Objektyviai tikrai lb vidutiniška. Priešingu atveju, peržiūrų pee video būtų daugiau nei niolika Cha cha

dr, turėjau Dodge Stealth 1993? mechaną, labai linksma mašina buvo, virš 215 kmh su ją kelis kartus buvau lėkęs… ant beveik visų detalių miciaus ženkliukas buvo, variklis tas pats 3l, ten man rodos Dodge kažkokią varkę su panasonikais buvo susukęs kad iš jų pirks beveik visas jų dalis ir dės į JAV gamintą kėbulą beveik identišką GT3000 va, identiškas: smartmotorguide.com/L49328422

Stealth ir 3000GT yra ta pati mašina ir abi buvo surenkamos ten pat Mitsubishi gamykloje Japonijoj. Vienintelis Chrysler indėlis į Stealth buvo brand’ingas ir jų pačių išorės dizainas.

Widz, Gurevičiūtei garage aprodyk, ką nors apie Dubajų ir Monaką pamalk, daugiau peržiūrų bus. Cha cha Gerai

Man tai viskas OK su tuo video. O kad nieko nereklamuoja, tai išvis zjbs Gerai

va va į stogą žiūrėt Blogai Cha cha

Auri, Kad marketingo prasme lb ne komerciniai video. Nepadės Gureviciutės auditorija Cha chaSixeri, nu pasistengsiu kitą kartą paįvairinti kameros kampus Cha cha