ŠIAULIŲ KRAŠTO SPININGO VIRTUOZŲ DEMESIUI

Lietuviškai plyzzz, bet čia ne i tema.

Nu rimtai Kvankt?Juokiasi

Nera norinciu ryt po Dargaicius pasiplaukiot? Šypsena

Piktasdirbu-penktadieni pasiplaukiosim dedeApkabinimas

Patikrinsim ryt ta pruda Be be be lynu ten tikrai esu pagaves graziu, o kaip bus su plesria pamatysime.

Taip paimsiu tau to skysčio Laimingas

[/quote]
Nekaltasoblem biski didoka…gal fiscle bus atsiveztuNekaltas

[/quote]

fickle kaip ir zadejo penktadieni jau atvaziuoti

Nekaltasoblem biski didoka…gal fiscle bus atsiveztuNekaltas

stala ir suolus gausiu. pas mane tokia rukykla tik 3 kart didesne.

Taipnu tada tavo zuviene mano kose-as jau ranka atmuses kaip ja virtCha cha…stalai gal ir nieko butu jei yra is kur gaut manau Gerai…ILAGO prigriebi skyscio uzdeginui…o tarukykla kur pardavinejei?? fiscle turejo ja uzpraeita savaitgali-zinok ziaurei gerai eserius rukeTaip

tu paimk puoda dar. del palatkes susitariau, gausiu is deivuko. iesmus, groteles paimsiu. malku kazkiek paimsiu. rukykla pas mane ziauriai didele Liūdnas gal reiktu paimti pora suolu ir stala dideli? vis patogiau butu visiems . as uz zuviene. ten bulviu, morku, svogunu ir t.t paimsiu. o gal issiverdam kokia zirniu kose dar? visai skanu butu Valio

Labaseee baxuriukai-reiktu meniu primest ka mes darysimNekaltas…as gal kokia zuviene pravirsiu-nu ir kopustiene ryteNekaltas…reiktu kad kas rukykla pasiimtumet…as puodus , saslykine prigriebsiuTaip

Taip šūDalyvausim Cha cha

Dede imeciau pirmoj zinutej nuoroda. Tik visa nukopijuok. Lauksim. Nepasigailesi Apkabinimas

http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=453267;6221741;Pa%C5%BEym%C4%9
7tas%20ta%C5%A1kas;&xy=453460
,6221356&z=10000&lrs=vector,hybrid_overla
y,vector_2_5d,stops,zebra

Zigmai,inmesk nuoroda i ta vieta,bo matau jus zinot,o man zopaNekaltasNekaltasCha cha

tu dede nezvenk o atvaziuok-bus smagu patikekTaip

https://www.youtube.com/watch?v=7NK5dBJ4eS8…renkames ciaGerai

Tai ir labai gerai ŠypsenaGeraiGeraiGerai

JuokiasiJuokiasiŽliumbiaCha cha