Šiaulių Auto. Banginiai.

tai tu aisku kaip mano pirslelis…pries sventes pila,per sventes jau risaCha cha…ps.miArgos bent grazios?Cha cha

normaliai - namuose ir susistamatrines, apibegau visus, kaimynas zhidini isirenge - zhavu, neshem malkas, paskui ash kaimyna, pas kita nuejau, su mergom ne pagal save kalbasi, tipo mergos 8 kartus protingesnes
P.S. nerasysiu, shiaip uzhejau, viskas normaliai

zdaruowa korisasLabaskaip yra?

Apkabinimas

blogai matei ir db pliotkini Cha cha
jei butum mates tai ir as buciau mates Mirkt

Vaiko mama ir žmona skirtingi dalykai Šypsena
Jei nėra antspaudo pase,tai ir ne žmona, o gyvenimo draugė Šypsena Cha cha

jokiu mentu ten nebuvo, pasirodo kai kabinau priekaba palikau jungikli tokioj padety, kad nei ijungta, nei isjungta, vizualiai atrodo ijungta, o is tikruju nieks nedega, tai rupestingesni vairuotojai ir mirkciojo, kad sviesas isijungciauAngelas

kad man ju centrine konsole ir yra pagrindinis minusas D
man visada zafyros patikdavo, nu bet panele tai panasi i kirvio darbo Cha cha

visažini, už ką dabar gavai?

pas tokius savininku masinos negendacios Cha cha

kolega toki, tik benzinini turi… na vietos gale lb mazai, ekonomijos ner, pusiau automatine pavaru deze [bent man] nepatiko ;] … tik kad jis daugiau dauzo nei vaziuoja - per pusmeti 8 avarijos ;] tiesa sakant per ta pusmeti jau antras toks pat pas ji… apie gedimus nlb zinau, jis daugiau girtis megsta, nei bedavotis

itariu kaip ir visiems prancuzamas su elektras Cha cha

http://www.skytech.lt
pries menesi dell pirkau,tai pigiau nelabai kur ir radau,jei perki is parduotuves pas juos,tai kaina ne e-shopine,bet turiu korta,tai iskarto parduoda e-shopintom kainom

nu tas yra prabangus kaliosai Be be be

Maximiniai clogsai ne ką prasčiau sode veikia Cha cha

kas tas yra?

as crocbendus po 19.99 dolerio perku Cha cha

nu ir kainos kitokios Cha cha

nu jau pats pamačiau. vnž, nieko išskirtinio. tik spalvų daugiau nei originalių Cha cha

nu china, bet niekuo nesiskiria nuo mūsuose parduotuvėse esančių Šypsena Turiu nešioju Cha cha beto mūsuose esančiose pardėse irgi dauguma made in china Šypsena