Siandien pilsiu RVS prieda i varikli. Ka manot?

Tai as jau priestai zinuteje rasiau kad nera ka kalbetis Liežuvis

Tai ir nebendraukit vienas su kitu ! Geriau rasykit rezultata po RVS

Juokiasitai jo, nes nera ka kalbet Cha cha

Nu ir ramybe. Tik pries uzsiciaupdamas biskuci pasidomek reikalo esme. OK?

Vadovauti nebutina ok? esu pasidomejes tiek kiek ma reikia… Liežuvis Šypsena

DDT> gal nori pamatyt gyvai, kaip atrodo nekurios detalės iš mano variklio? Šypsena Rask laiko 20 min, atvaryk į garažą ir pamatysi savo akimis, kaip xado atrodo Mirkt Beje, man dar trūksta kokios triūbkės - ne visur idealiai lygiai padengta. Tavo nesėkmei galėjo būti šios priežastys: 1. 1ltr tepalo/2000 km, so daug xado išlekia per kaminą Cha cha2. tefloninių priedų/daktarų ankstesnis naudojimas tame variklyje. (apie ką gal būt net nežinai)

Na tai o kaip ten del rezultatu> kada planuoji paviesinti?!

Bangoje isties daug zmoniu bande xado, mano bendradarbis taip pat. Susidare ispudis kad vieniem varikliam sis preparatas isties duoda laukiamo rezultato, taciau kitiem varikliam neduoda nieko. Bet dar negirdejau kad kam butu pakenkes. Bendradarbis pyle xado i labai geros bukles mondeo 2.0 varikli. Anot jo dabar ziema lengviau suka starteris varikli nei pries tai. Bet daugiau skirtumu nepastebejo. KTU mechaniko katedros vienas destytojas ziguliuko motora buvo apdirbes metalokeramika dar gerokai seniau, tai prasuko 400 000km be kapitalkes ir normaliu variklio stoviu. Bet apdirbo dar gera varikli. Na ir pabaigai: mano variklis srote kainuoja 200-300Lt, bet jei jis kainuotu dukart daugiau, tai dar pagalvociau. ZInoma rizikingi abu sie budai, t.y. variklio keitimas ir metalokeramika, bet as rinkciausi taip. KAip jums elgtis tai jau jums rinktis. Metalo keramika jau israsta seniai, tik apdirbimo procesas matyt turi didele itaka. Beto neisvengiama padirbinejimo.

Vadovauti nebutina ok? esu pasidomejes tiek kiek ma reikia… Liežuvis Šypsena

kazkaip neikirtau apie ka tu cia Orion? Nekaltaspaaishkink “dlia osobo tupyh” Mirkt

MRCYBORG> Cia kas, V.B. i savo Civic supyle? Negi jo tas Civic toks negyvas, ar jau variklis atbukes, netraukia? Aisku ner ko ten tiketis is 1,3. Is isvaizdos tai gan Gerai

1 priezastis atkrenta - bo tiubikus isbert i tepala reikejo kas 250 km, ar ne? Finalinis apdorojimas baigesi kazkur po 2000 km (nebepamenu, reiktu i uzrasus pasiziuret), tai tas vienas litras tepalo vargu ar ka pakeite. Daktarai/teflonai? Hmm… Vokietys vargu ar teflonus pyle (tiesa sakant nezinosi), o daktarelis matare sukosi tiek, kiek masina parvaziavo is marijampoles - ir is kart buvo ispiltas. p.s. pusbrikas, priprates prie savo R19 variklio garso, pasiklauses kaip laisvom apsukom dirba maniskis, nustebo - sako - tyliai labai… Nu ka zinau, uzia kaip ir seniau… jei dusle butu normali (a tai dabar lenkiska), tai bent jau gale nebezdetu kaip 21 volga… Paspaudi gaza - tai kaip tuscias kibiras zvangetu Juokiasi

hmhm Nekaltas a tai gal kas galit posakyt kokie dabar tu xado rvs ir kitu daktaru ikainiai? Nekaltas

Realiai ten po kokių 7000 km pasibaigia…

NOrmaliai viskas ten yra. Zmogus pameginti sumane… nu ir pamegino… rezultatas teigiamas… Šypsena

Teigiamas. Labai konkretu.

Cha cha Cha cha

Visa tema idomi, bet autoriaus ir jo meistro nesuprantu: Apakęs Pavargęs. “Ar yra jos poveikis matosi is to ar pradeda eiti garai is ismetimo sistemos ar ne. Kai uzpylkem i civika tai po 2 minuciu taip garint pradejo… Senis aiskino, kad vyksta chemine reakcija ir issikiria dregme. tipo taip turi buti, vadinasi preaparatas yra gerai isisavinamas.”… Kas paaiskins - RVS pili i tepala, o garai eina is ismetimo sistemos. Geras. Apakęs Cia kaip voztuvu plovimo su Wyns’s atveju (kompresija tarp kitko irgi pasitaiso). Tokie pastebejimai… Labas

niu i kap rezultatas??? aktualu Šypsena))