Šiandien, kovo 9d. MEETas Karolinos klube 21 val

Babauzis rašė:

A tai tikrai kur bus in tikro

Cha cha Kodel man jaw aiskeja kur bus?Cha chaCha chaCha chaCha cha

Ralis. rašė:

nesuprantu ko jus taip nervijates? praeita karta vieta ir laikas buvo paskelbti treciadieni ir viskas buvo ok. manau jei iki treciadienio musu visu mylima ir gerbiama Smila galutinai apsispres, tai problemu nekils.
su pagarba,
jusu visu gerbiamas ir mylimas ralis :smiley:Liežuvis

Rali nechami prasom:D
Aha labai labai labai gerbiamas ir mylimas tu esi:D A ypac maruxz’o :D:D:D:D:D:D:D
Maruxz nothing personal…Liežuvis:smiley: Tiesiog pavydas kokis taiŠypsena
A beje cia visi ramus kaip belgai…

Porter rašė:

Rali nechami prasomCha cha
Aha labai labai labai gerbiamas ir mylimas tu esiCha cha A ypac maruxz’o Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
Maruxz nothing personal…LiežuvisCha cha Tiesiog pavydas kokis taiŠypsena
A beje cia visi ramus kaip belgai…

o kurioj vietoj as chamil?Apakęs

Porter rašė:

Aha labai labai labai gerbiamas ir mylimas tu esiCha cha A ypac maruxz’o Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
Maruxz nothing personal…LiežuvisCha cha Tiesiog pavydas kokis taiŠypsena
A beje cia visi ramus kaip belgai…

Kurgi ne Mirkt O tu porteri, neliudek, kita karta kiti tau pavydes, o ne raliui. Ash buvau pakankamai neblaivus, kad man viskas butu px. Tikiuosi, kai kita karta tai atsitiks, tu irgi liksi patenkintas Cha cha

Nu as cia naujas, bet…
perksiciau as 50 zinuciu, smagiai kaikur pasijuokiau ir nusprendziau, kad nebus pas jus jokio meeto.
Na ir jauciu dar ne karto ir nebuvo normalaus.

Gal tik senu draugu ratelis pasedejo.
Šypsena

Sorry vakar tikrai negalejau but bo blin po tos Kazliuko muges jauciu kad persales buvau tai vakar i dienos pabaiga visai gatovas buvau taip kad niekur nebesinorejo vykt

Babauzis rašė:

Sorry vakar tikrai negalejau but bo blin po tos Kazliuko muges jauciu kad persales buvau tai vakar i dienos pabaiga visai gatovas buvau taip kad niekur nebesinorejo vykt

nu tai manau i vakara ten visi "gatovi" buvo, tai butum kaiptik tikes i kompanija Cha cha

Darbo dienom nevartoju Cha cha

Ralis. rašė:

nu tai manau i vakara ten visi "gatovi" buvo, tai butum kaiptik tikes i kompanija Cha cha

Jap jap, Rali! Gatavut gatavuciai! Visi alei vieno! Cha cha Cha cha Cha cha

[ papildytas dalyvių sarašas. pirmoji žinutė atnaujinta 2002.03.05 17:05 ]

Zhodzhiu, nesinervinkit xebryte, tiesiog atverykit 20:30 prie Karolinos ir viskas chiki… Susipazhinsim, pasilinxminsim… Nors ash chia dar nieko nepazhistu, bet manau, kad turetu buti linxma su tais bangiechiais. Rytojaus vakaras arteja. Ruoshkites, tvarkykites, dauzhykit taupykles ir neveluokit. Cha chaCha chaCha cha

Su giliu liudesiu pranesame…
ze vil be nou Porter bikoz hi is ashol ir turi kazkokiu svarbesniu reikalu…

Labas visiems.Vyrai ir moterys ruoskites graibyti zeme!ŠypsenaAlus Alus

kazkaip {primename } miega…

Kaip cia nudirbus visus darbus, kad tik suspejus…
Truks plissh, vistiek reik sudalyvaut!Alus

Smila ir Co ,

Oficialūs MEETo organizatoriai,

maloniai kviečia gerbiamus bangiečius:

Smilą, Simas Kėlą, Shanią, Ralį, Paganelį, Babauzį, Porterį, Maruxzą, Raingirl, Rani, X-lite, Epsoną, Studentką, Morfeijų, Diorą, Tomį Ultra1 +, Zveją, Karmen, Amigosh, Mechaniką, Kanapę, Marciuxą, Deo, Mielą, Kestą, Leila Kamilą, GiNcę’, Neramailo+, Vilkoną, mr.Gediminą, Cure, btlz, Seriozą, biesą akyse, Venecią, Emily, Claudy, Olytę ir kitus

atvykti į vakarėlį - susitikimą,

kuris įvyks 2002m. kovo 9 d. 21 valandą,

Karolinos klube, esančiame adresu Justiniškių 64, Vilniuje.

As tai jauciu kad puse is cia esanciu neateis i meeta.Tikrai zinau kad shania neateis nes nesimato jos rasant!Tai mes susitinkam 20:30,21:00 einam gerti kazkur,ar einam i karolina devinta,nes nezinau kaip daryti ar paciam pagerti ar su jumis eiti nes jeigu iki devyniu susirenka ir eina i karolina tai kur tada gerem?Jei devinta susitinkam ir einam kazkur pagerti ,paskui pagere einam i karolina,tai tada kur mes gersim jei ne karolinoje Smila atsakyk.Aš nekaltas

TEBE CHTO NEJASTNO? Nuo puses devyniu yra pasitinkami zmones kurie nieko nikur niekada. taidaroma prie iejimo i karolina… tam budut vse .taip kad jei kazkonesupranti ateik devinta ir ieskok vidui…BLIN!!!

Nuotaika bus Gerai

…teijp…nuotaika bus…aluz bus => nuotajkos bus dar daugeu…

maruxz rašė:

Nuotaika bus Gerai