Šiąnakt Vilniuje dingo BMW 535, gal kas ką užžiūrėjot??

Turiu stebule nusiimamo vairo, atrodo reik prisitaikyt prie dabartines mashinos, nieko nebus…

koki dar banditai, dabartinis avto vairuotojas valstybinės įstaigos darbuotojas.

Patikėk,nemažai ir snarglių susimetę paskutines kapeikas nusiperka tokias auto,tuo teršdami BMW vardą,o kai jos sudūžta,tai kažkaip ir man atrodo kad dalių jie neieško šrotuose,o žiūri į gatvėj stovinčias+dar pasirenka tokias,kuriose yra dar papildomų “navarotų”,tokių kaip tavo minėti M-veidrodžiai,oda. Užjaučiu Nustebęs

gal kokiu ishskirtiniu bruozu yra? pasidairytume

dar neatsirado ji ir jokių žinių… bruožai jos toki: bmw 535, 1989 m., pilka, PKU 011 (gali būti jau pakeistas) lieti ratai r15, penkių stipinų priekinis stiklas skilęs priekinės faros su antakiais, iki pusės tamsios galinės faros tamsios galinis langas su užuolaida (gali būti nuleista) dusliara dvi storos triūbos šoniniai veidrodėliai M3 ant galinių fortkių stilizuotas užrašas “Brax” stiklai šiek tiek tonuoti dar jos priekis žemesnis už galą viduje turėtų matytis odinis salonas, sportinis vairas, gal dar nikeliuoti užrakinimo spaustukai jei kas nors užmatysite ką nors panašaus, labai prašytume pranešti. už vertingą info bus alaus ir ne tik žymiai daugiau nei galėsite išgerti ar panešti.

O tai visdelto kaip ten su mentais? ar jie irgi jesko ar tu savarankiskai?

Pries 10 minuciu maciau pilka BMW 5**, pilkos spalvos, galiniai stopai tamsinti, priekines groteles eina kartu su antakiais,taip galima sakyti antakiai susilieja kartu su vidurinem grotelem, pavyko pastebeti tik dali numerio, pirmos raides AF… numeris naujas man atrodo.Issukinejo su dideliu garsu(panasu i 3,5l.) is lukoilo degalines kalvariju(baltupiuose)gatvei,priesais naujai pastatyta Norfos parduotuve,nuvare link Jeruzales.Nezinau tas ar ne tas, bet gal kuom padejau. Gerai butu kad man paskambintum,nes man labai istrigo tos priekines groteles. 8 652 39111.

nu ieško ir milicija (bent jau turėtų), bet kol kas jokių žinių iš jų. skundėsi tik, kad tąnakt Vilniuj aštuoni vienetai buvo nuvaryti… Krabass’ai, dekui uz info, jei ta masinike uzmatei, tai bandysim atkapstyti kas prisidėjęs prie važinėjimo su ja. Dėkui, kad prisiminei.

O ka pasake kolonelei? ar leido paziureti filmavima? Jei ten visdelto ne tavo bemvas buvo tada dar patarimas toks: Rytoi anksciau atsikelk ir dumk per visus garazus,metalinius, pozeminius, ir t.t. galimybe yra ta kad gal ja ardo kur. Tiesiog paimk Baltupius, Jeruzale ,Visorius, nu kiek pajegsi,privaziuok ir pasivaiksciuok, dabar sniegas lauke matysis jei prie kokio garazo prvaiksciuota dauk o masinos pedsaku nesmato, jau itarimas. NekaltasGali dar i radija parasineti pvz A2 poweris , mol pavogtas bemwas toks ir toks , atsiliginsiu, gal ilgapirsciai susiduomes jei neisarde dar.

Bet kam imti 535? Kam tokia srebtuve reikalinga? VV

taigi minejo, kad nevazinejimui.

o koks tau skirtumas? jei nori gali ir 5.0l pasiimt

Kazkaip abejoju ar su tokia vos pries kelias dienas pavogta masina imtu is vazinetu… greiciau, kad megins ant daliu isardyti… nors viskas imanoma

O ne, i radija tai skelbimo manau geriau nedeti. Tikrieji vagys tikrai neatsakys, o tik atsiras kruva vaiku, kurie skambines ir sakys kazka panasaus i “padiktuok man labas arba tele2 pildyk kodu uz 500Lt tada as tau pasakysiu kur tavo masina paslepta…” tik nervus susigadinsi ir tiek. Man taip pries pora metu buvo. Geriau per pazistamus susirask koki “sustresni” veikeja, kad patarpininkautu ir padetu surasti ir issipirkti, jeigu dar nebus isardyta ar isvezta kurnors toli. PS. Uzuojauta

O ne, i radija tai skelbimo manau geriau nedeti. Tikrieji vagys tikrai neatsakys, o tik atsiras kruva vaiku, kurie skambines ir sakys kazka panasaus i “padiktuok man labas arba tele2 pildyk kodu uz 500Lt tada as tau pasakysiu kur tavo masina paslepta…” tik nervus susigadinsi ir tiek. Man taip pries pora metu buvo. Geriau per pazistamus susirask koki “sustresni” veikeja, kad patarpininkautu ir padetu surasti ir issipirkti, jeigu dar nebus isardyta ar isvezta kurnors toli. PS. Uzuojauta Nu gal Nekaltas

radom ta masinike, panasi, bet ne ta…

niu žiū aš gatvėse, pasitaiko tokių ar dar didesnių vežimų, tai, mol, pagalvojau, gal kam nors ir reikalingos jos??

dar reikia skraiduolės? aš tai bevelyčiau jau nuimt Mirkt

gal jau viskas susitaikykit kad nebera bmw ??? gaila taciau gyventi toliau reikia Cha cha