siaip klausimas

seniai manes tokie dalykai nekamuoje - nes einu miegoti tik tada kai noriu ir iskart nuluztu Nekaltaso siaip labai gerai padeda pries miega koks Animal kanalas Šypsena

man dazhnaj tajp boona… tada ash dazhniausiai verkiu… Liūdnasbet poto akys pasidro sunkios…lipnios… tada nusprndzhiu,kad uzhtex ce bleut… nieko nepakejsi… ir uzhmiegu… ;HH**~

Kada mane kankina nemiga as paklausau muzikos ir man tai padeda atsipalaiduoti,o kada esu apsipalaidavus lengvai uzmiegu Mirkt

i bite+ pirmu reisu Cha cha Tūsas

Kai kankina nemiga dazniausiai prisigeriu, bet siaip uzsimetu play’eri uzsivarau visa garsa ir pasileidziu kokio punk rock’o ir nemigos, kaip nebuve

Tiu gan logiskai mastai berniuk Cha cha Juokiasi zinai visi tikriause nemega kai juos kankina nemiga Taip Juokiasi

kaip fainiai,kad jus man cia tiek priraset Šypsena dabar as zinosiu ka daryt,jei nemiga kankins Girtas asiu visiems Apkabinimas

Majakinu visiems is eiles, kol pakelia rageli Cha cha Linksma pazadint zmogucius Taip

internete sėdžiu arba knygą skaitau Nekaltas

besirde Pavargęs

nekankina manes nemiga…na buna,kad ilgai uzmigt negaliu,vartaus vartaus kol pavargstu,tada ir zumiegu…is nuovargio Cha cha

fuj, nekenciu nemigos. buna uzpuola Pavargęsanksciau tai isvis labai daznai Nustebęskrc nors nusisauk Piktasatsimenu karta is to nervo, kad negaliu uzmigt o ryte svarbus darbai laukia net apsiverkiau Apakęs

Aciu Cha cha

Gal nori, kad ir tau patrukdyciau? Cha cha

Skaitau “Panelę” Flirtas or, naršau bitėj Laimingas or, žadinu draugus ir kalbu telefonu Telefonas Cha cha or, siuvinėju Girtas or, žiūriu TV Niam niam Žvaigždėsūnus

Erikucia - neminek mano niko bereikalo Apkabinimas Cha cha

sedzhiu prie pc dazhniausiaj Mirkt

wap tamsoje labai migdo

Plec nu kas per problemos - nemiga IgnoruojuKai dirbi 12-16 h. per diena 7 dienas sav. pamirsti kas tas nemiga. Jei neina uzmigt: 3 X 0,5l. svyturio Extra ir miegi kaip kudikis Pavargęs Nežinau

klavisus maigai ir nemigos kaip nebuta Laimingas