Sexiulka.;DD

akmens amziaus sexe didzioji Cha chaDD arba Nendres drauge Cha chaDD nes nelabaj gaudos kas yr lemenukas Cha chaDD dar nuvirte plm kaj kokia karve atrodo 5 vajkus majtinus Veee

Clikclik, tai jei pati zinai kad sterva esi, tai kam dar lot ant kitu zmoniu? Mirkt nusileisk ant zemes Labas

KanopaPerGalva- u*zpisi blt eik is cia n* su savo tokiom nesamonem neturi ka veikt tik tokius vejus sneket.Kazkoks individas isvis.

Užsičiaupk-ačiū, tylek snargle… Laimingas uzauk, o tada ant vyresniu lok Šypsena o del nesamoniu snekejimo tamstai verta patylet Labas ateju banda malalietku pavarant ant kitu savo kompleksus isliet… Kietas

koki subrendeli vaidina.;DDD JuokiasiPz.;DDDD toks lopas. Labas

Užsičiaupk-ačiū, as nevaidinu subrendelio Labas tik tokie snargliai kaip jus man nieko neaiskins, supratai mergyt? Mirkt ir velgi kas didesnis lopas- tas kuris ideda foto ir pats juokias is kito bandydamas savo kompleksus nuslept, ar tas kuris pasiepia tokius kaip jus mazieji lietuvos pilieciai… Nekaltas

KanopaPerGalva-gali tu patylet.tu nezinai del ko mes tos panos ft dejom nebereikalo nedetume kad pasitycioti. taip kad cia nezinodamas galetum ir nevaryt.

Clikclik, o tu zinai kad uz tai tave teisman galetu paduot? Šypsena o jei ir yr priezasciu, tai nemanau kad idejimas i banga yr geriausias sprendimas… Labas jei yr del ko, tai manau galima ir savame rate papizdavot Nekaltas

KanopaPerGalva-lai duoda ar man gaila? ne,supranti jai su ja butu galima graziuoju mes tikrai ta nedarytume.bet uztat su ja neimanoma geruoju. jinai is musu *skylė*vojas.tai ka ems turime nusileist ir nieko nedryt?mes atgal jai taip.

nu krc, nezinau kas per situacija, tad nebetesiu diskusijos Šypsena

Gerai tada.

bet vis tiek papas geras Liežuvis

uz galva didesni.;DD

Kepti_Koldunai, nu joa Pavargęs isprusimo lygis tai didelis… Cha cha papuose lasiniai Apakęs

Kepti_Koldunai, dura kokia Juokiasi Žliumbia Juokiasi

na šiaip aš irgi esu girdėjus,kad kuo merginos viršutinė dalis yra stambesnė,tai ir krūtinė didesnė.pvz,ir kai vyrukai laaabai stori būna,jiems irgi paapai atsiranda;DD tai kuris dabar čia neišprusęs?? Cha cha Juokiasi

Portish, as tai teigiu tik tai, kad papuose lasiniu nera Mirkt

na,teik tu ką nori,ne mano reikalas,bet lašiniai ar riebalinis sluoksnis yra tas pats,tik lašiniai žiauriau skamba,ir vartojama besityčiojant Laimingas