Sexas

Na ir durnai mastai… Zhinoma, kad Prozac’o tau niekas neparduos, ir shiaip jis net ne tam skirtas, bet ne esme… Uzhsirashyk pas psichologa ar paklausk savo ginekologes ka tau daryti ir jei ish karto neishrashys receptuko, tai bent nukreips ten kur reikia… Shias forumas, zhinoma, "Apie viskas", bet tai dar nereishkia, kad chia galima suzhinoti ar gauti "Viska"… Nueik y vaistine ir paklausk, juk per galva niekas neduos… Nekaltas

nx isnaujo prisiregistravai ?

jamella> kieno tu klonas?

bl nx skambink man, per kokias 15 min bet kur atvaziuosiuNekaltas

KAROCIA SOK ANT GRYBO…

shiaip yra kazkokios tabletes kasharams, kad nemorchiavotu. blogiausiu atveju, kai jausi artejant taji jausma kur nors trulike, ar zmoniu grusty, isimesti kaipo saldaini i burna ir suciulpti… turetu pagelbeti iki kol dasibrausi iki isganyto brangiausiojo… Cha cha

matyt: griebi 1 pasitaikusi… "daikta" ir…
nemanau kad atsiras toks vyras kuris pasakytum "NE" Šypsena

Idomu idomu, ne pats klausimas o atsakymai isju galiu tik JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Ot ir tauta , zmogus su problemom, pagalbos praso, o visi ‘izdivona’ daro…
Sergat, mergyt. Ir dargi rimtai. Nueikit pas psichologa, o geriausiai tiesiai pas psichiatra (laiko sutaupysit). As ne medike, bet itariu nimfomanija. O gal ir pati maniakine depresija(vienas is simptomu- zmogus labai atvirai kalba apie savo seksualinius isgyvenimus ir troskimus).
P.s., pamiskit prozaca. Ne jusu ligai. Blogiausiu atveju griebkit koki diapakina, nu valerijona Juokiasi Zodziu, sekmes.

Ash visai nesitychiojau… Vat… Liežuvis

toks bangos gyvenimas Cha cha

fainiai cia pas tave buna Apakęs
wow … Niam niam

Kuom susirgai tuom ir gydikis, daryk kai tik uzsinori ir su bet kuom

JuokiasiJuokiasiJuokiasiGerai

PavargęsPavargęsPavargęs

neatsiranda kas istiestu pagalbos ranka ar dar ka nors…JuokiasiJuokiasiJuokiasi

jo tikrai ****inas jausmas shiap nezinau reiktu isigyt koki zmogu tam skirta vat uzsinori atvaziuojat ir bum tik vat ir man tokio reiktu gal paskanbink Cha cha

maciau kazkokiam sexshope vibratoriu i kelnaites imontuota. Raso "kur jus bebutumet ar darbe ar uz vairo jums tereikia paspaust distancinio mygtuka ir patirsite palaima" Cha cha

o siaip meiluzhi reiki isitaisyt kad but isimylejes iki ausu ir paskambinus- bet kur ir bet kada prisistatytu Cha cha

tada skambini man Cha cha

Ot jau zalivaes Šypsena ale ir parasei Cha cha o per paskaitas nesinoredavo Cha cha Eina sikt kaip zwengt paskaites pradejau net bendradarbiai kaip i durniu ziuri

O aš ir iki krūmų ar laiptinės dažnai dabėgti nesuspėju, kai šitaip staigiai suriečia į ragą tas sexas… Tada lekiu aš į skladukąMirkt
O jei dar laiptinė ar krūmai užimti?Nekaltas