Sex\'as be apsaugos...

as irgi…MirktMirktMirkt

ir toliau taip laikykit…
greit patapsit tėvaisLiežuvis

t.p

TūsasTūsasTūsasTūsas

Nu neee! Neduok dieve be apsaugos… Baisu Po tolabai daug nervu sugadinta buna belaukiant… neaisq ko Nekaltas

Na paskaičiau aš čia, kad daugeliui ten kartais prezikai suplyšta ar šaibomis nueina ir supratau, kad daugelis nemoka jais naudotis visiškai! Apakęs
Nejau man jus vėl reikia mokyt?Nekaltas
Dėl ko gi plyšta prezikai? Visų pirmiausia, tai tik dėl to, kad kai apsivelki prezervatyvą greitai, tai susidaro oro burbulas gale, kuris ir sproginėja frikinguojant (atliekant frikcijas delne ar moteriškoje vaginkoje).

Turbūt visi prisimenat gerai, kaip dar vaikystėje su burna įtraukdavot skutelį įtempto ir sprogusio baliono, kad pagaminti burbulą įtraukus oro ir gaut zakrūtkę mini to baliono… Paskui sprogdindavote kam į kaktą kietą ar trenkiant jį į sieną bei kišant jį mergyčkom po sijonais…Mirkt

Tai taip ir čia, dėl to prakeikto oro ir burbulo, tas prezikas suplėšomas. Tai ką daryt, kad ta nelaimė jums neįvyktų?
Reik kiek pasitreniravus ir užsimovus standžiai preziką ant stačio, ištraukti orą by­beliu iš to ten galo kaip švirkštu kokiu ar siurbliu…
Jei nieko jums ten nesigautų ar vien tiktai stenėjimą girdėtumėt dėl jūsų mėsgalio nefunkcionalumo, nesugebėjimo tuos atsiurbimus oro kelti, tai reik paimti žirklutes ir, daug nesikankinant, prakirpti galą, kad oras ten išeitų visas…

Aš taip darydavau dažnai, bet kaip vėliau parodė testai, prezervatyvai nėra tokie jau labai patikimi: iš dešimt kartų 1-2 kartus pana visvien pastodavo, todėl aš priėmiau radikalesnį apsisaugojimo būdą - blyn išsikastravau pilnai, negrįžtamai…
Dabar man sex’as be ribojimų jokių ir sargių net nereikia!Gerai

Bėda tame, kad draugas per vėlai pasakė, kad jis naudoja dar patikimesnį būdą nuo pastojimo apsisaugot ir norint sėklinimo to išvengt!
Tam jis naudoja mechanines zakrūtkes: tam reik tiktai vielos ir replių.
Ties stačiu savo koto pagrindu, jis vielos gabalu padaro susuktuką ir tokį gerą, tvirtą, kad jam net nė lašiuko neišvarva kaip iš netobulo jo samogono aparato…

uzlankstei tu ce…Taip

visom galunem pritariu…

…cia jau toks nusistatymas pas jus, kad be prezervatyvo daug geriau…tiesiog itikinejimas saves ir ziurek is tikruju taip atrodo…JuokiasiJuokiasi…xexe…juokinga kai pastoviai nuomone kisama, jog su prezervatyvu tai tas pats kaip medu per stikla…JuokiasiJuokiasi…ot kaskadininkaiMirkt

Butum bachuras surastum ka tai reiskia… Pasiylejus be, o po to pabandzius su prezervatyvu tikrai visai kitox jausmas…
Jus, moterys, to niekada nesuprasit Liežuvis

…cuciuk, tai paaiskink man neismanelei…koks neapsakomas jausmas be?..Juokiasi

Nepropaguoju! Nereikia man dar palikuoniu!Ne

Niu ne visiem toks skirtumas yra, man asmeniskai prezervatyvas jokios itakos nedaroNekaltas

GeraiMirkt

Tik kaire!!! Ir jokiais būdais ne dešine!!! Ja sveikinies, brolau!

Svarbiausia vaikai, o jei koks sifilis Pavargęs
Geriau nuolatinis partneris Taip

Nu ka as zinau seip visada myliuosi su apsauga tik kartais pamirstu kai pvz esu prigeres nemazai tada jau kaunasi be apsaugos bet ir tai be apsaugos tebuvo tik 2 kartai ir manau jie bovo paskutinej nenoriu rizikuot tiekNe

…tao jokerrri ar pajutai ta taip ginama vaikinu skirtuma kaip buvai beee?..Juokiasi

Be apsaugos niekada Ne. Zmogus ir yra augstesne gyvybes forma nes sugeba mokytis ir geriau mokytis is svetimu klaidu Nekaltas o tai nesinori kazkaip odos dispanseryje lankytis ar vezimeli veziot anksciau laiko, o kur dar kiti pavojai (pvz. kokia blondine i zmonas gaut)Cha cha

Kokios apsaugos??? As is vis juo neuzsimineju, kuriem galam tada tos apsaugos??Cha cha

mano manymu kvaila butu tai daryti, kam tos papildomos problemos…