'servyzas'

šiaip tai, praktiškai visi garažiniai karjerą pradeda nuo ,rimtų autoservisų’’. paskui nutaria ,art ant savęs’’. o ka rinksitės, jau jūsų reikalas. Cha cha

Savininkas Saulius? Jei nemaisau, cia Verkiuose, arklidese? Edit matau pagal numerius kad cia. Pasakok ka pridare, labai idomu, nes pazistu abu savininkus. Niekada sudo nemale, net kai dirbo kitoje vietoje.

Nera man intereso cia visu detaliu viesinti, kai pats turi tik internetinius trupinius, bet tavo kolega svelniai tariant visiskas amaretas.

Volume, taip, salia verkiu parko

15min.lt/m/id/verslas/finansai/kaunas-klaipeda-siauliai-ja u-maziau-nei-vilnius-662-1086422

Tai neabejoju kad Saulius ir Arturas geri zmones - maladecai. Visada buna pirmas kartas kai sumali suda, toks gyvenimas, kam nepasitaiko? Cia abi puses matomai geros. Vienas tikejosi pigiai prasisukti uz sutarta piniga, o kitas puse tiek is to dar uzdirbti. Taciau rezultatas yra toks koki matom.

krč. pyrst- būl būl būl…

Vienas nusipirko ne toyota ir tikėjosi, kad viskas bus ok. Kitas tikejosi, kad eilini karta uzdirbs is ne toyotos. Abiems nepaejo Liūdnas finalas Žliumbia

realiai taip: jei pradejom mikciot, tai arba snekam, ka zinom, arba laidojam ta tema nx, nes be vienos ir kitos istorijos tai tik stumykla ir bbz, kuris teisus

as iskart pasakiau kad nieko nezinau daugiau nei parasiau. Tegu santimas tesia. Man juk neskauda. Tegu sako kaip yra. Ko cia bijot? galbut ne viskas rozem klota? as tik pasidalinau kokiais budais sprendziami nesutarimai ir tiek.

Tiesa kazkur anapus Cha chavieno kalto nebuna, kalti abu…vienas gal pagal istatymus teisus…bet po zyzne…kilus incidentui -kalti abu, krizes komunikacijos spragosx Cha cha

Gmc, tai be Toyotų negendančių mašinų nėra? Cha cha Juokas ima žinant, kad kaip buvo visi tie Voyageriai ant bangos iš USA, tai ne vieną žinojau kur padujinti važinėjo daug metų, pigiai aptarnaujami ir visi patenkinti buvo. Šeimoje pusiau darbinis beveik 10 metų yra pats blogiausias variantas dyzelis automatas, įsuko virš 200 000km per tuos metus ir atitarnavo be vargo. Tik jau morališkai paseno ir tebelaiko jį vien dėl to, kad nesuvažinėja vis dar.

Klientų aBtarnavimas jau toks dalykas, kad aptarnaujantysis dažnai turi praryt kai kuriuos epitetus ir išlaikyti moralinį veidą, kad ir koks “amaretas” klientas bebūtų UfffČia, panašu, nebuvo tiek aBtarnavimo kokybės, kiek klientas [galbūt ir nepagrįstai] tikėjosi Nekaltas

nu jei voyageris atvaziavo pats, paliko stuka evreju, ir finale gavo skambuti, kad zinai, nevaziuos, gali pasiimt su tralu, tai natiurlich, kad zmogus laikys gnieva. bet tokie metodai, kad kalt provo, ir bandyt nufilmuot, kad po to priduot, tai bb as dejau. Blogai Juokiasibet cia abi puses reiktu isklausyt, kad kazka teist. Cha cha

negi sunku tas šunų numyštas sienas persidažyti? už lango irgi tvarka matosi… o va sąmanos ant stogo tai šiaip ekologija Taip

Tonis™, samanos ant šiferinio stogo. Ekologija Apkabinimas

Pz…jeigu meistru lygis matuojamas pagal samanas ant svetimo siferio … Žliumbia zjbs… Mano meistrai dakaro bolidus dabar tvarko…ko tiketis is “ofiso” ?!

jie gali tvarkyti nors ir marsaeigius, bet elementari netvarka man asocijuojasi ir su netvarkingu darbu. bet čia gal mano problema, jūs rinkitės meistrus patys. Cha cha

yo!žas, nu tik asbestinis stogas ar jis su sąmanom, tai aš už antrą variantą Taip

Tvarka kur ? Nuomojamo garazo stoge ? Trinkelese prie ivaziavimo ? As noriu moketi rik uz mechaniko darba ir zinias…o ne uz prabangu ofisa ir kokia smara us brangiai…