Servisas

Esperanza gerai, esu buvęs, bet tik toks jausmas visada ten aplanko atvykus, kad esi biedniausias tame uždarame rezervate Cha cha

blin, gerai, kad įdėjai foto, prisiminiau, kad turėjau kažkur kvietimą. Radau, galioja iki birželio 6d Cha cha

ok

Varyk, iki ryt 12 pabūsi. Cha cha Cha cha

iki galiojimo pabaigos reikia užsiregistruoti kada nori atvažiuoti, tai užsiregistruoti dar spėsiu Kietas

Gerai. Ir tuomet viskio man - kad priminiau. Cha cha

užsuksi kada į tą degalinę tarp Vilniaus ir Klaipėdos? Cha cha

ir man kazka už priminima Cha cha

radau priežastį abiem Špyga parodyti - ant mano darbinio balto š negerai sakėt kažką apie variklį buferyje !!!

vazineji su saldytuvu - tai ir buk savo vietoj Juokiasio siaip kai pradejau su hibridu vazinet, tai visi ofise mazdaug “haha, su fenu vazineji”. dabar kai sukele mokescius, tai ziuriu jau tai vienas, tai kitas, tie jau irgi i hibridus ziuri Juokiasi

Nusirašysim pirmam posūkyje į pievas su tavo varikliu buferyje. Cha cha Cha cha

yessuz, pasižiūrėk video apie priusą ir ramiai kampe verk ŠpygaAuri, 10k km jau pavyko išvengti griovio Gerai Cha cha

as tai sakiau,kad ok tavo shooduks,nepalyginsi su balionrakčiais Cha chao kiek sukele tuos mokeščius,kad kyla nors isleist kruva.pinigu? Cha cha

dr, Alus Kaune jau drąsiai gausi jei kada vakarop lankysiesi Gerai Cha cha

tai priusas- tegu ir verke Juokiasipadarysiu as jums bl printscreenu ir pazvengsiu po kokiu 5 metu kai kas antras su hibridus vazinesit Cha chaziurineju i ka keisiu Mondeika. tai panasu kad MB C350e bus. plugin hybrid, 275 AG, 0-100 - 5.8s o ko nevalingic? Cha cha

aha,važinesim Juokiasi vietoje to,kad i metus sumoket 50-100€ ,pirksim tripangezus už 10keur

tai cia vargo pelem su 10 metu senumo bemwais neskiriama. cia tiems, kas darbines auto gauna Juokiasio ir siaip, infys auto mokesti nuo co2, tai cyyyypdami imsit visokias mazalitrazkes ir hibridus. fakc

ne visiems darbas uždėjęs tuos debiliškus nurodymus kiek CO turi būti. Aš nieko prieš hibridus, bet jis turi važiuoti - va tas MB Gerai, o ne vos krutėti ir apsimesti ekonomišku/ekologišku.

ir kiek infis,kad reiketu cypt? ekonominiau pabegeli,greit pamirsai laikus su mazda6 uz vargo peliu puse atlyginimo? Juokiasi pze,jausmas toks,kad tie 50-100eur i metus bus nepakeliama nasta Paplepėkim

etaplius.lt/pareigunai-ispeja-garsiai-burzgiantiems-motocik lams-naikinama-technine-apziurava sita tai uzskaitau belenkaip Gerai