Sergam uz Lt futbola!

ka tik is dar dvieju kompu prabalsavau, bet jau gal gana, cia gal man taip desperatiskai nuo miego trukumo, einu uzsimerksiu nap’ui

newarykit cia offtopic

labas.vaziuosime 4 su auto.reikai dabar tik bilietukus nusipirkti.siaip,gal imanoma gauti biletelius londone?zinote,tais tel nelabai pasitikiu,nes esu nukentejes jau.
ir dar.koki fun ir entertaitment garantuojate?pvz,ar bus ymanoma,pries rungtynes,kur nors susitikti su lietuvaiciais,ir truktelti skotisko viskio?ar visi atskirai?siaip,mano nuoone,jei jau ka organizuoja,tai reikia iki galo,truputi nuosekliau.dekui uz kantrybe.

tarp kitko,nieko panasaus,kad kas nors ka organizuoja…Liūdnas

del bilietu tai gali pasiziureti skotu FA webe http://www.scottishfa.co.uk/news/index.cfm?news_id=1106 - tikrai ju telefono numeris duotas. As planuoju su keliais draugais atvykti, tai galesim susitikt ir gal dar daugiau kas prisijungs. Idomus ten miestelis, rasim ka veikti Mirkt reikes tik B&B nepamirsti pasirupinti Tūsas
paskelbe ir rungtyniu laika - 4pm. Ankstokai, bet atseit kad kartu butu su vokietijos varzybomis.

taip.siandie skambinau.norejau bileitus pirkti.deje,pasake,kad kita savaite.ir tai,galbutApakęs…jei kas ka suzinos del bilietu,tai nepatingekit pasidalinti info.tas pats is mano puse.sekmes

ŠypsenabingoŠypsenabilietus pardavineja jau.12-15 svaru.jega!!!

ok.siaip,nusipirkombilietus su keliais draugaais.o aplamai,ar dar kas vaziuoja?siaip,galetu parasyti,kas vaziuoja.saunu,kai butu daugiau.ikis

tai ko tylite visi?baigesi noras vaziuoti?keista.siaip,koks tikslus laikas.siaip raso 4,o ant bilieto 3.keista.nors siaip,ne esme tai.esme tame,kad tauta pasyviLiūdnas

del aktyvumo tai tikrai tiesa, nors gal neperdaugiausiai bangoje zmoniu is UK… kaip bebutu, bet as su keliais draugais tikrai ten busiu Tūsas

gal dar norinciu nuvykti i Glasgow yra? Šypsena

cha,norinciu…lietuviu santurumas.
e.flayer,susimatysime glazgow!!!
lietuva-jegaŠypsena

nu kiek girdejau jau seniai bilietai soldouteŠypsena

tik ka skambinau duotu telefonu - bilietu i ‘Lithuanian stand’ dar yra po £12-£15.

Bilietai skotams yra jau parduoti visi. Paziurejau ebay.co.uk - jau siulo virs £40 uz bilieta i sias varzybas Apakęs

Scotland 1 - Lithuania 0
Fletcher’is - skotu didvyris Mirkt

[quote]
Ginger rašė:
Scotland 1 - Lithuania 0
Fletcher’is - skotu didvyris Mirkt

Ginger geriau komentuok kitka
Mirkt Cia jau kaip nors be taves apseisimIgnoruoju

gera atmosfera buvo stadione…pavydziuGirtas

jo,ciotkai buvo.nesvarbu kad pralosem.siaip,atosfera,sirgaliaiGerai.ir po varzybu reikejo su skotaisGirtasGirtasGirtasGirtas.faina,ir tiek.sekmmes