Senovės lietuvių religija ir mitologija

Hmm… to dar negirdejau…

Siais metais mokykloje teko apie tai mokytis… buvo visai idomu… Nekaltas

visai nesenai buvau labai susidomejusi senoves lietuviais… Taipprisipirkau daug knygu. Niam niam ir man visai idomu. Taiptik manau mokyklose reiketu daugiau mokyti apie tevyne. Laimingas Taip Tūsas

pagonybe,labai idomu,kazhkada ir pati domejausi…cia gali suzinoti daugiau Senoves Baltu Tikejimo Bendrijos (Romuvos) internetine svetaine : romuva.lt Apie dievus: romuva.lt/index.php?kalba=liet&page=tikejimas&nr=6

Man teko nemazai tuo dometis Šypsena niuz ne visai savo noru, nes reikejo egaminui skaityti apie tai Šypsena Bet is tiesu tai yra idomu Šypsena

Snieckau, tie P, P ir P, kaip tu ivardinai ( Gerai Cha cha) ir sudaro viena pati pagrindini Kureja, Auksciausiaja Butybe ar pan. Aisku, gilinantis i tai, kuo tikejo baltai, reiketu dar atsizvelgt i regionus ir daugybe kitu dalyku Šypsena

Čia hgali sužinoti, kaip kai kurie žmonės šiais laikais tai įsivaizduoja ir kuo jie tiki. nors realiai, nemanau, kad jų tikėjimas yra autentiškas

Aš irgi nemanau…Visvien dabar visai kitokia aplinka,gyvenimo sąlygos nei buvo tais senais laikais… Nekaltas

Teisingai pastebeta, sahlab Taip

Totalus briedas, visiska nesamone, kiauras pilstymas apie nieka, panasu i apsisnarglijusio studencioko rasliava Blogai

Siuo atveju turiu omeny komnkreciai Patula, Perkuna ir Patrimpa Cha cha

Zinau, snieckau, kas tie P, P ir P Taip: Bet aciu, kad priminei Šypsena

Gal kas turit kokiu, ar zinot kur isigyt pagonisku ziedu, pakabuku? Laimingas

Kaziaus mugėj galma. nug da būna būna. O juk nebūtina dabar būti pagonim, užtenka ir to,kad mes domimės,gerbiam,neužmirštam.Ir aš neprieštaraučiau, jei tai vėlei grįžtų.Nesmerkiu kriščionių religijos.Bet tai tiesiog buvo du laaabi skirtingi dalykai pagonybė-tikėjimas ir krikščionybė-religija.kartais rodos, kad Marijos Žemėje be nuodėmių gyventi tiesiog nebeįmanoma vien dėl žmogiškų klaidų ,kurios įvardintos kaip didžiuliausios nuodėmės (po kurių mes ir tobuliname save).Be to visos tos dogmos yra nustatytos bažnyčios atstovų, ‘Dievo’ atstovų.Sąžinė atstoja ‘10 Dievo įsakymų’.(bent jau turėtų). beje pagoniškų ir dar tikrų pagonių susiėjimų tikrai būn.tik reik domėtis, kad galėtmeij ten pakliūt.

kaip gali būti visiškai autentiškos apeigos ir t.t., kai šitiek metų stengtasi kuo daugiau jo pėdsakų ištrinti? manau, kad romuviečiai pakankamai daug atkūrę ir, kiek įmanoma, stengiasi autentiškiau atlikti apeigas ir visa kita. man visada malonu dalyvauti šventėse ir širdy palieka daug šilčiau Laimingasbeje, senovės lietuviai buvo baltai ir tikėjimas Baltų. o pagonim juos išvadino kryžiuočiai, kaip kažkas jau rašė. tik dabar daugelis pagonybe su baltų tikėjimu tiesiog sutapatina. čia tas pats, kaipo juodaodį vadinti negru Cha cha iš esmės tiesa, bet negrai tuo nesidžiaugia Liežuvis

na juk viešai internete skelbiami visų švenčių šventimai. artimiausia - Jorė muziejus.moletai.lt/Jore%202005/jore2005.asp

a… vel apie dvirati kvadratiniais ratais Nekaltas

labai įmantriai čia pasakyta… Nekaltas

kad nyki ta lietuviu mitologija…kaip ir folklioras visas .ir pas visus baltus taip…kas kitas tautas kazkaip visko daugiau Kietas

Anksciau labai domejausi. Mamos drauge yra parasius didele knyga apie pagoniu dievus mitus, bet del tam tikru priezasciu jos negalejo isleisti. Tad gavau ta knyga(kompakte) ir perskaiciau, jei kas noretu, gal galeciau nusiusti Laimingas