senos faros, naujos faros

kad kaip bebutu bet dell xps serija jau buvo bepradejus macbookus det i pavesi. bbz kaip dabar bus.

šiandien pristatymas

Robis, būtų gerai. Gerai

Rafi,tai as saves ir nekeliu ant šakiu. Esu rukes pora sykiu tu rimtesnių, ne man tokia pramoga BlogaiGeras bicas, nuomavosi sedana ir tikejosi vietos kaip minivene Juokiasi Gerai

mobile.pigu.lt/lt/foto-gsm-mp3/mobilieji-telefonai/telefonas-n okia-2720-flip-4-gb-dual-sim?gclid=Cj0KCQjwkIGKBhCxARIsAINMioJaN-WQ2tV oaGPus7um7QzkLZf7fsugIOllzQbuVsTXGzrAEnR_7gYaAiQlEALw_wcB&gclsrc=aw.ds &id=27966227Cia uz ta nori moket 500?

Rafi, as kaip stalius su aukstuoju tai pasakysiu taip, jei ten tas tavo bicas is IT vezesi ir IT kainas mokejo tai …ne kazka.Bet greiciausia ten kokia LianTkija, nes LT kiek labiau prakutes garaziukas dauguma baldu sustragalintu nebaisiau … tiesa, ziurejau nepilnai 5 min…

honda, tu banga browsini su reklamom? Pavargęs

Man regis bus vien ekrano kaina 500 kai sup!si ji Cha cha

Aš tai laukiu kada pradės barzdočiai savo iphonus 12 pardavinėti nes išrina naujas. Auri, gal savo parduodi? Cha cha

Remigis, pas mane 11 promax, aš kas du metus keičiu, tai naują garantuotai, kad imsiu. Cha cha Pas žmoną 12, tai labai patenkinta. Gerai

Kenčiu kažkaip, kaip kompensacija - prabangiam parketiniam Mous dėkle, kad nesimatytų. Juokiasi

Auri, pasakyk savo damai,kad mano damos nevestu is kelio Cha cha siandiena bl turejau plova virt, vazinejau po pardes,vienoje ryziai,kitoje sonkauliukai,trecioje prieskoniai. Buč geriau nusivezes kur i bara Cha chaPs.nera arba nebera Sanitexe tu ryziu Nežinau

Čia, spėju, maniškė pasireklamavo, kad šįkart vyras alaus negėrė ir nepersūdė? JuokiasiAtvešiu aš tau tų ryžių. Cha cha

Mainysim i raugintus agurkus Cha cha jo,jis ten kazkaip susirase,sako plovadienis. Maniske jau vakar mane travylint pradejo,sako is darbu parvaziuoju,noreč plovo Juokiasi

Sorriuks. Žliumbia Cha cha

vm.tiktok.com/ZMR9nm398/Va apie ka kalbejau ,kad ypac ant tam tikru spalvu pasidaro easy. Tik tiek,man klausimu kyla del prabadytos izoliacijos. Paplepėkim

Aš vis dar 7plius naudoju. Jau pabodo jis man, bet niekaip nerandu savyje motyvacijos pirkti naują telefoną kai šits da veikia. Nu gal tik fotkina prasčiau už 12

o ar tikrai pusdieni 7 laiko ? kokius cia ryzius is promo sureiksminat ? dev-zira gi nera vistiek, svarbiau patirtis nu ir kartais tikrai, alu gert po to, o ne gaminant Cha cha

Siandiena pagalvojau,skaityk tlf konkreciai mano namuose nuzude pc. As asmeniskai viska susitvarkau per tlf,pacanas dar retkarciais ziuriu išsitraukia savo pc. Zjbs gadžetas Girtas Apkabinimas

Sindibad ryžiai, devzira man asmeniškai nelabai limpa. Gerai Blogai