Senmerges,kokios jos?

DJDONCE xaxxa tu tacka moki tuninguoti xaxxaa

Apex… isiskaityk ka rasai… melynos sienos su geltonais elementais ir atvirksciai… o cia yra apsoluciai melynas golfas, su apsoliuciai geltonu salonu… hui jis geltonas panele tik geltona… vat jei visa panele butu melyna o vintiliacijos groteles, visi dacikai geltoni tada butu kita kalba…

Siap akiu ne nepjauna, malonu vazinetis, nufotkinau visa taciau naktis buvo ne kas ten ir matosi, dabar prieki nuieme buferi kad sniego nestumdyt, ir ziemines padangas uzsidejo tai pavasari nufotkinsiu nes pavasary padesim tashka tiuninge ir stailinge, o del ispudingumo - nieks nenori niekam nieko irodyti padarem kaip mums atrodo graziausia… o del spalvos tai melnas metalikas ten, tokiais paciais geltonais dazysiu ir savo ascona.

gd

nieko ispudingo

hm Nekaltas nezinau cia boomKo su sarkazmu apie geltoną ir mėlyną? man sios spalvos - vienos labiausiai derančių. mano kambarį mėlyni tapetai ir daug geltonų elementų, tiek baldai tiek seip smulkios interjero detalės. vienm klube yra sienos sviesiai geltonos ir tamsiai mėlynos sijos. atrodo nerealiai. manau tiek mėlyna, tiek geltona spalvos neturi prieštaravimų, jei būtų kokia smėline (beige) su mėlyna tai sutinku, nedera… man seip gražu. o kas dėl golfo, tai gal gražu, tik turi erzinti truputį. nors akis pripranta prie vaizdo… Nekaltas

Cha cha Cha cha Cha cha

Labai grazu sakes… melynas golfas su geltonu salonu turit skoni vyriokai…

Šypsena

grazu… Gerai tik ar nepabosta ta geltona spalva?

Lygiai ta pati ir as savo pirmuko panelei padares Šypsena-sutapimas

Draugo salonas, I golpas ce