Seniena

Turiu 1985 Tina Turner-We don’t need another hero ir poto 1989metais sukurtu ir isleistu Depech’u dainu.Taip Cia vienos senesniu…

nera pas mane tokiu! Liežuvis as tik naujausias turiu Cha cha

tixlei nzn kuris ish joo senesnis … bet

Black Sabath - iron man … arba … Led zeppelin - stairway to heaven

27 sex pistols gabaliukai…

Jei senumas vertinamas pagal kurinio ydejos amzhiu - tuomet turiu net ir klasikos.
Jei senumas vertinamas pagal ripinima - tuomet turiu kokiu 7-8 metu senumo Naktiniu Personu "Sukasi Ratu".
Jei senumas vertinamas pagal kurinio atlikimo amzhiu - tuomet, manau, SSSR himnas bootu vienas senesniu.

Kokia pati seniausia daina yra tavo kompiuteryje?

SS maršas ~1935-1945

The Beatles - Love Me Do (1962m.) angle_ligone, kokis ten SS maršas? Nacių? Ar galėtum į email’ą atsiųsti?

Seniausia… Nekaltas Gal “Show must go on”…Bet man ta daina visvien FAINA! Gerai

nzn kuri yra pati seniausia.bet senu yra.ir ta prasme-tikrai senu.neisivaizduoju kokio laikotarpio tibeto lamu giedojimas ir varpu muzika…

elvio, the doors, scorpions daug dainų turiu. ;> dar visokių šamanų muzikos nemažai yra. ((;

Joa… Nacių, tik plem, nerandu dabar. Kažkada iš Kazos parsisiunčiau Cha cha

hendrix’o turbūt Šypsena ai ne Led Zeppelin!

em…na nzn siaip visos pakankamai naujos na marley dainos senesnes;>

Nazareth-love hurts…Black Sabath…mmmmm…dar kazkur kazkas ie The Beatles yra…bet nznau kur ir kas… Laimingasai…nu dar yra visokios klasikos…bet cia turbut nea apie tai…

yra iki 80 metu senumo, neskaitant klasikos Nekaltas, namazai 30-40 metu senumo muzikos Šypsena

Turiu senų Frenko Sinatros, Elvio dainų ir daug Pink Floyd kūrinių.

Ar įmanoma to klausytis? Pavargęs

sukasi ratu mano zapo vairas as lekiu plentu mano akys zvairos

Taip Kietas