Šeimos paslaptys

Gerai, kai viskuo domisi, bet per didelis žinojimas kartais pradeda slėgti… Šypsena, o iš kitos pusės žinai visą situaciją ir gali ją valdyti…O šeimos paslpčių visi turi Taip

As irgi tokia palikau,kad turiu viska zinoti.Nezinau kodel taip atsitiko,anksciau taip nebudavo.Bet nuo savo Vyras paslapciu neturiu

Daug zinosi,greit pasensi.Moterys turbut is prigimties yra smalsios.Ir tai yra trukumas.Kuo maziau zinai,ypac visokiu paslapciu,lengviau gyventi.

Daug zinosi,greit pasensi.Moterys turbut is prigimties yra smalsios.Ir tai yra trukumas.Kuo maziau zinai,ypac visokiu paslapciu,lengviau gyventi.

Daug zinosi,greit pasensi.Moterys turbut is prigimties yra smalsios.Ir tai yra trukumas.Kuo maziau zinai,ypac visokiu paslapciu,lengviau gyventi.

kadangi esu vienintele seimoje laikanti liezuvi uz dantu, neseniai suzinojau is mociutes, kad mamos tevas, mano senelis, yra mums nepazistamas zydas smuikininkas is sankt-peterburgo konservatorijos…nieks daugiau seimoje apie tai nezino…ne tik suzinojau, kad puse giminaiciu, nera man giminaiciai, turiu kitos tautybes kraujo, bet dar ir negaliu savo mamai papasakoti, kas jos tevas, nes toks mano mociutes prasymas… tiesa arba suzlugdo, arba suteikia sparnus…

As nuo Vyras nieko neslepiu - nera ka slepti. Bet saugau nuo tevo viena paslapti apie motina… O kodel saugau net pati nezinau… gal todel, kad labiau esu prisirisusi prie tevo… o tai, ka jis suzinotu, labai ji iskaudintu… Tegul abu kapstosi savo “mesle”… netepsiu ranku…

paslaptys seimoj Apakęsanskciau ar veliau yla islenda is maiso Taipnors moterys visada kaska laiko paslaptyje moka jas saugot labiau negu Vyras Mirkt

kieviena seima turi kokiu nors paslapciu,nors ir nelaiko jomis paslaptimis,tiesiog asmeniai seimyniai dalykai.Dar tos seimos kievienas narys turi savo paslapciu.Visi mes turim bent po mazyte paslapty…priklauso nuo zmogaus.siuo atveju ir nuo seimos.

tai labai gerai, kad laikai liezhuvi uz dantu ir niekam neishdavei tokios paslapties! Labas Juokiasi Juokiasi