Seesam kodas

zjbs tas alaus pabrangimas Gerai ekstra gubernijos 39cnt butelaitis Gerai

Kaune norfoje 1,09e ekstra gubernijos PavargęsBaltaragis 0,74e Jamiau vynotekoje veltins alaus po 0.89,skanus visai pasirode Geraiupload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a5/Flasche_Velt ins.jpg/150px-Flasche_Veltins.jpg

2008metais Veltinis eidavo trason GeraiVakar pas empy bokala imoviau Davoro ar koki ten bbio is Pakruojo,geras Taip

Man karta irgi neismete kainos

edraugas

kokie krebždės numeriai? pažiūrėčiau kokia man kainą išmestų

pats susiradau tuos nr Cha cha bet apskaičiuoja tik compensa, bta ir ld, tai compensa 94e, ld 135e, bta 206e. Žodžiu kaimuky kainos geros Cha chakrebždės metus meta 2016 Gerai Cha cha

man tai baisiai pabrango. nuo 38 iki 52 Piktas

Lenkuose vandenį perkat, tai ir drauskitės Lenkuose Kanda

kokiu kampu ir max atstumu turetu but igrezti duju purkstuku stuceriukai i kolektoriu? kazkaip itariu bus sudarankiai pridare nesamoniu, prigesineja ant laisvu, vaziuoja su trukciojimais, ant benzo to nera. Auto bmw 328i, visi davikliai veikia, oro niekur netraukia

Man ir pabrango…kazkur ant 15 euru…jokiu ivykiu… Bl tik ergo siulo kazka uz 64 evrus…visi kiti eina ~100 Žliumbia Užsispyręs Liūdnas achujiet bl…

Paziurejau JDM320 draust compensa 430e o seazam 1200 :rofl::grinning::+1::clap: KAINOS TAI da nu nx … uk pigiau tokia masina draustis

Bl…neveikia savitarna ERGO isvis Liūdnas Kazkokia nesamone negi per brokerius reiks draustis Cha cha

Mantas galimai veleneliu dacikas grybauja, buvo man ant 2.8 kad dingdavo trauka, o ant benzo kai uoga visada sukosi. tik tas trukciojimas uzeidavo momentais

dar karta kartoju - kasko + civilinis su lietuviskom teisem draugeliui irlandijoj kainavo 650euru. A6 c6 2006metu 2.0tdi. Ar lietuvoj pasiulytu pigiau? Labai abejoju… o dar zaidzia lietuviskos teises irlandijoj(tiesa padirbtos, nes teisiu neturi Cha cha )

paskutiniais metais kai paciam reikejo mazda draust, pas Aviva buvo 350 karalieniu. cia pilnas draudimas (nu civilke + kasko butu ant lt) Cha cha