Scenos baimė...ar bijot?

bijau Šypsena

Manau visi normalūs žmonės nors truputį bijo scenos. Šiaip aš joje dažnai būnu, todėl nėra labai stiprios baimės, bet kiekvieną kart išeinant prieš žmonių minią tenka pagalvoti “ar viskas bus gerai, ar nesusivarysiu” ir pan

Šiek tiek bijau Drovus

ne,nebijau Ne Liežuvis

ne. tik man kazkodel atrodo, kad tokia tema jau turejo buti;D

seniau man budavo sunku kalbeti pries didele auditorija taciau kazkaip iveikiau visa sita ir dabar kalbu be jokios baimes…ir balselis nebreda Šypsena

Scenos baime : ne, tokios nebeturiu. Aisq sokia tokia yra, taciau imanoma ja nugaleti.

nebijau. ir šiaip… atrodo, kad tema kartojasi…

pradzioj bijau,bet paskui wisai nebaisu pasidaro Mirkt

manau visi visi turim siokia tokia scenos baime Laimingastiesiog vieni jaucias drasiau,kiti lanai jau nedrasiai Laimingasman sunkiausia buna issivazioti…is pradziu bijau Taippo to,isijauciu Cha cha

liabai bijau Pavargęs

Nekaltas jau nebe, ir manau, kad ner ko bijoti…

ner cia ko bijoti, as ne viena rengini esu pravedes, siaip vaidynes ir ne karta ir taj yra labaj idomu o ne baisu… Laimingas

As pries koncertus labai jaudinuosi. Puikiai zinau ta baima.

ne

Na, as jau nugalejes pakankamai seniai… Tik jei kuri laika nelipi ant scenos, po to, kol “isivaziuoji” siek tiek buna susikaustymo, bet praeina… Mirkt

kaip kam…buna zhmones tiesiog gime scenai Žvaigždėsheip man nedaug teko ant scenos but,nes nesu didele megeja Liežuvisne del to,kad bijau,bet mieliau papliotkinu kitus Cha cha Mirkto kai man pirma kart teko lipt,tai bijojau per repeticija,o kai reikejo priesh zhmones,tai jega buvo Cha cha Girtas

nesutikciau dainuot solo,kai uzgiedociau visi apkurstu Pavargęso siaip ne.tik aisq yra tokia baime giliai sirdy Šypsena

kaip kada Nekaltas

Neturiu scenos baimes… Ne