SB Live 5.1 garso korta,ar apsimoka ja pirkt ?

Creative Inspire 4.1 4400 Retail, (4*6W+17W RMS )

ar

Creative Inspire 5.1 5100 Retail, ( 5*6W+12W RMS )

kaip suprantu pirmose kalashkes subo galia 17W, antrose 12W… tai ta prasme pirkdamas antrasias koloneles gaunu silpnesni suba Nekaltas ? nors uzh antrasias moku apie 80 lituokliu daugiau, ar apsimoka del tos 5-os koloneles Nekaltas ? papamoklsaukit Taip

2 diablo:

manau kad taip, garsas daugiau erdvishkumo igauna, ir geriau skamba

cia itariu visi paminejo kompiuterines koloneles
kiek vatu jos turi?
skaiciuojant taip jei pvz S90 turi 35 watus
tai kiek tures jus kompiuterines?
o ar ne tas pat butu prie integruoptos garso plokstes nusipirkti stipra su Dolby ar pan ir koloneles padoresnes?
ar jau tokiam stiprui reikalinga plokste SB Live 5.1 o kitaip su erdviniu garus gausisIgnoruojuIgnoruoju

kol parasiau kazkas ir apie vatus parase Cha chaCha cha

ash rashiau apie RMS (Root Mean Square) galia … chia yra "realus vatai", o ne kinietishki Cha cha

chia linkas tiems kas supranta anglishkai ir nori suzhinoti tiesa apie RMS ir PMPO Mirkt :

http://www.epanorama.net/documents/audio/amplifier_power.html

nu jo supratau del vatu
bet va mane domina kas labiau apsimooka
pirkti normalu stipra su 4 isejimai ir kolonelem ar geriau SB Live 5.1 su savo kompiuterinem kolonkem

Su savo kompiuterinem kolonelem ir idejas live 5.1 neisnaudosi viso garso Cha cha

O jeigu isvis norit super garso tai parsisiuskit FreeRip ir is cda perdarykit i mp3 kompresija 256 tai isvis garsas bus Cha cha

nezhinau kas tikrai geriau, chia kiekvienas turi savo nuomone, nenoriu pirkti c90 ir naudoti viena vietoj stalo kita vietoj kedes, man jos puse kambario uzhims, o inspire’us susikabinsiu kampuose ir ok Taip

Ka cia visi paistot is kaires i desine pirk namu kina ir dziaukis,
arba jei nori pigiau susirassk RA megeja surinks jis tau stipriakus , koloneles pats susikalsi arba pas baldzius uzsakyk , garsiakalbiu gyvas velnias pardavime ir kaifuok sau ivalias , cia dar kruciau uz namu kina
GeraiGeraiGeraiGerai
______________________________________________________Kietas

as turejau omeny ne kopiuterines kolonkes

KietasKietas

nejauti kad ryskiai nusisnekejai??? BlogaiBlogai

kodel visai nenusisnekejo
pazystu ne viena kurie patys sau kolonkes “sussikale”
tik dinamikus piprko,tam yra special puslapis ,turiai ir pan
taip pat zinau draugeliu,kuriem pazistami monteriai neblogus stipriakus suvirino papigiai
tik del kokybes neaisku, watu ten dachuja, bet va kaip atkurimas ir pan NekaltasNekaltas

vat apie ka as ir sneku… Mano brolis ir paziurejes i kompiuterines kolonkes su wooferiu (targa kazkokios) sukale is plokstes woofery, idejo S30 dinamika - ir ka DAUZO… o atkurimas koks… sukalt deze nereikia nei programu jokiu, nei staliu… Padaryti kolonkes kad DAUZYTU nereikia didelio mokslo, o kad GROTU tai neuzteks vien susirast inete programos…NeNe

Jau SB Live 5.1 garso korta turiu,ir jau iskart pasikeite garsas nors pajungtos dar kolkas pigios kolonkes bet garsas katu visai kitas.
Daba noriu isirinkt geras koloneles tik va nezinau kokias, daba as apziuriu CREATIVE I-TRIGUE 2.1 3300 koloneles ir galvoju imt neimt ar
geriau imt kur ne 2+1 o 5+1 kolonkes yra .

Aciu visiems parasiusiems ir padejusiems apsisprest

Imk 5.1 nes su 2.1 neisnaudosi kortos teikiamu malonumu Mirkt

[dF]

Pas mane SB LIVE 5.1 ir kalonkes 4.1 4400 Patikek, kad apsimoka ja pirkt, nes garsas shvarus, zhaidimus, net idomu zhaist, ypac jej kolonenles apsitates aplinkui.Zhodzhiu dalykas geras, tik va Koloneliu basavykas, taij galeytu ir galingesnis but, bet jo pakanka…

visom keturiom uzh Gerai Taip

Ir pas mane tas pats Mirkt

[dF]