Savoka \"vaikas\"

Man atrodo dizuagtis reikia, kol tave vaiku vadina, po to kai uzaugi jau nebera tiek visko malonaus ir gero ka galima butu daryti ar veikti bunant paaugliu (vaiku), juk kai tau bus 40, ant sprando kabes 2 vaikai, tai x.u.i tu ten ka nors oaveiksi savo malonumui…

Motinai tu visą gyvenimą būsi vaikas…
Giliai širdy vaiku būsi kiek norėsi… Gali jau 12 nebesidžiaugti vaikišku gyvenimu, malonumais, o gali ir 40 dar žvengti iš multikų, čiuožinėti ant ledo ir pan. …
O visuomeniškai praradimas vaikiško statuso yra maždaug apie 18 gyvenimo metus kai jau baigi mokyklą, sprendi apie savo tyolimesnį gyvenimo būdą, išsikraustai iš tėvų ir t.t. …

kai kalbesi su tevais lyg su broliu ar pusbroliu tada nebevaikas

mano asmenine uomone yra tokia : vaikas esi iki tada kol nesugabi savim pasirupinti pats , kol vienaip ar kitaip esi priklausomas nuo tevu , kol neturi savu pinigu , apibendrinant mazdaug 2/3 lietuvos zmoniu kuriem nera 18 as vadinciau bajkais…

kol kas manau , kad tavo , mano ir dar kazkieno nuomone yra tejsinga Cha cha

kodel visa laik kas nors pasako tai ka pasaku as bet trumpiau… Aš nekaltas Cha cha

nu zinot man dar tik dvylika o painioja su studentu tai gerai ar blogai?
mano ugis 178cm nu tai normalu kad painioja. gerai nors tiek kad studentams nuolaidu yra tai nors gyvenimu pigesniu galiu psidziaugt Šypsena

va,butent.o siaip vaiku buti yra geriausia,jokiu problemu tada ner…

priciom chia su muzika ta subine?

Kas ji ???

ishsivaijzduoju veijduka Cha cha Cha cha Cha cha

sikniuke nebloga Nekaltas Juokiasi galetu ir veidelis matytis

atrodo apetitingai Liežuvis

nebloga subinike Šypsena

I’m not a greatest raper in the world, but Baby baby by my GIRL Cha cha

Grazhi rurike niam…noriu Cha cha

Ka manot?