Savižudybė - pasiduoti gyvenimui, ar išeitis nugalėti jį?

visu pirma tie, "kurie neturi visishkai nieko", dazhniausiai nieko ir neieshko… ir del to kad vienas kox goydys atsume ta … ji or smth pradeda ishsi…sineti visokias nesamones …

manau kad savizhudybe tai parodymas visiems, kad as esu skystalas, myzhalas ir visishkas ****o gabalas … !

Yra tevai, mylimieji,bendradarbiai,draugai…Jei nera priejimo prie ju tai nereiskia kad zmogus vienas!

dar viena uzsilenkt nori…Nekaltas
pawasaris Juokiasi

o tada kokia jsu nuomone apie eutanazija? ce zmogus tipo irgi per silpnas? nesiekia sawo tikslo? bet jei tu guli suparalizuotas, ir zinaj kad toks busi wisa likusi gywenima…? kajp tada? as asmenishkaj tokio gywenimo nenorecew…

Kiaulė

nepergywenk =] nej keik apie taj negalwoju… as esu super lajminga, bet kai aplink wisi nori mirt taj tampa aktualia tema

Taip yra visokiu: vieni net negalvoja taip elgtis, jiems tai budas atkreip i save demesi ir gauti uzuojautos doze. O tikrai apie tai mastantys ir taip pasielgiantys pasisako tik artimiausiems zmonems ir tai uzuominom, o kartais visiskai nutyli ir tada belieka galvoti, ka mes padareme ne taip, kodel tas zmogus nesidziauge gyvejnimu, negi jis nebuvo laimingas… Tad reik stengt

Taip yra visokiu: vieni net negalvoja taip elgtis, jiems tai budas atkreip i save demesi ir gauti uzuojautos doze. O tikrai apie tai mastantys ir taip pasielgiantys pasisako tik artimiausiems zmonems ir tai uzuominom, o kartais visiskai nutyli ir tada belieka galvoti, ka mes padareme ne taip, kodel tas zmogus nesidziauge gyvejnimu, negi jis nebuvo laimingas… Tad reik stengt

ash tai nesizudysiu, ash labai laimingas zhmogus esu Liežuvis

ash tuo labiau =]…man tik idomi wisu nuomone apie tuos kurie pasiduoda…

jeigu jiems gerai ir man nieko nekainuoja tai prasom tegu daro ka tik sirdis geidzia

ojj, sorry, turbut ne taip supratau tawo tema
viskas chiki tada Apkabinimas
a jau galwojau wel uzsilenkt kas nori Nekaltas

oj ne ne uz ka =] as isimylejus gywenima =]

Jei zudysies daug rukydamas manau tai dar pateisinu, bet jeigu kilpa - NIEKADA!!!

o kaip noretumet nusizudyt jei zudytumeties? ar nusishaut ar nushokt nuo tylto ar stogo kaip dabar madynga? ar pasikart ar kaip?
ash tai norechiau kad sudegintu an lauzho kaip ragana Baisu

as zudycews be skausmo =]alkoholis ir tabletes…
Kiaulė

Taip ir as tik tokiu budu…

Žudymasis be skausmo? Taip nebūna. Nėra nieko baisiau kaip sielos skausmas (ar kaip tai pavadintumei). O jeigu nepavyksta? Tabletės nepatikimas būdas, daug galimybių, kad išliksi. Rašiau kažkada savižudybės tema savarankišką darbą. Radau tokį posakį tada: “tas kas žudosi iš tikrųjų nenori numirti, jam tiesiog reikia, kad kas nors atkreiptų į jį dėmesį, kad domėtųsi jo problemomis”. Taigi savižudžiai - savanaudžiai.Veee

ash wisada sawizhudzhius laikiau savanaudziais.nes tai tiesa. bet kodel nieks nieko enkalbat apie eutanazija!gi!

smerkti juos jau nera prasmes…
bet anokia cia pergale, kai palieki skausma kitiems?