Sausio pradžia, o lauke perkūnija!

Čia Dievo pirštas !!!Marš ryte į bažnyčią išpažinties Juokiasi

Aga, aš irgi mačiau blykst, bet negalėjau patikėti… pamaniau, gal kas vėl kokią petardą paleido… Nekaltas O dabar dar ir vėjas siaubingai šėlsta…

Sapnavau, kad maudžiausi upėj ir dar šitą griaustinį pirmą prisiminiau. Oj, gerai būtų, kad jau ir maudynės netrukus prasidėtų Girtas

negali boot… Pavargęs gal ten tik kox vejo gūsis buvo ir tau jis panashus pasirode i griaustini…seip tokiu metu laiku griaustiniu nelabai buna Nekaltas

Buvo buvo griaustinis. Kai sužaibavo, tai dar gal ir būčiau pasakius, kad pasivaideno, bet tik ne tada kai sugriaudėjo. Dar ir sesutė matė, ir tėtė su mama girdėjo (iš miegų pabudo).

Nieko, o ant Velyku, ir sniego sulauksim Nekaltas

kai pas mane sia nakty sugriaudejo galvojau kad vel kaimyno murine tvora sugriuvo Taip

Baik juokus. Man per Velykas atostogas. Jokio sniego būti negali!

Tai toks ir mūras, kad VĖL sugriuvo. Juokiasi

palauk dar vasaris ir kovas parodys is kur saltis atsiranda Nekaltas

Negąsdinkit. Gi ir patys šalčių nenorit.

as negasdinu,bet va gamta ta musu keista kada reikia nesalta… Taip

Vasara salta buvo, uztai ziema silta. Cia kaip kompensacija.

Vasara salta buvo, uztai ziema silta. Cia kaip kompensacija.

Klausiau vyresniu zmoniu: ar kas mate tokia ziema…sake ne… tikrai netiketa. Dabar tai tik stebina, bet bus daug nemaloniau, jei po tokios s… ziemos bus tokia pat s… vasara

Ziemu tai tokiu buwo… Turbut labai seni tie zmones, kad neatsimena Mirkt. Kas cia sako, kad Kovo men. parodys, tai netikiu Ne. Turiu specialiai uzsirases kiekvienais metais, kad zinociau kada atsils (nes visada labai laukiu Mirkt ) ir kovo 20-25 jau buna apie 10, virs c… Taip kad, si ziema, man turbut viena labiausiai patinkanciu… Mirkt Gal dar sulauksiu ir tokio klimato, kaip kokioj Floridoj Girtas kur ner is vis jokiu ziemu… Cha cha

ale koks vėjas

Gi uraganas Ervinas Lietuvėlę mūsų siaubia.

mums tik Ervino ir bet ruko, rūktų jis iš čia nors pranešė, kad jisvėl pasiaus