Saulės Kliošas

Saules klisas gerai, jazzas gerai, funkas gerai. viskas puiku!!!

Taip

Turiu saules kliosho kompakta, bet jo viso niekada neishlausau Nežinau~ neperneshu tos grupes Veee~

na visai nieko Taip

Man lb patinka saules kliosas Girtas

jazz nelabai megstu bet Kliosha toleruoju Cha cha Taip

saules kliosas - smagi grupe Šypsena Ji ypac kelianti nuotaika - nors dabar ji pradejo vadintis labiau hip hopo, funk’o grupe, o ne jazzu - anyway dddobbb bbabb!!! Šypsena)

Saules kliosas Gerai Gėlė

man ir labai patinka. sheip nesu per didele jazz gerbeja, bet saules kliosha tai mielai klasau Taipvokalistes balsas super;>

girdejau cia neseniai per ryto rata, grojo jie pora dajnu, patiko man Šypsenakazkada ir seniai girdejau bet tada dar vokaliste buvo kita… Gerai Mirkt

tai nuostabiausia grupe Lietuvoj !!! gaila kad lietuviai nesupranta geros muzikos;( megstu toki muzikos stiliu ir dziaugiausi kad Lietuvoj yra zmoniu grojanciu negadinancios klausos muzika Cha cha saules kliosas tikrai jega Šypsena Girtas

man labai patinka saules kliosas Taip muzikyte tokia dziazine Gerailiuks Cha cha dainos lengvos…

groja tai visai nieko, tik biski man nelabai patinka ju naivus tekstai (a la “sninga sninga sninga” Mirkt

sawles klioshas zjbs ;>~ ;d

Jo turiu CD jegisku gabalu yra Girtas Gerai

**_

_**

atnaujint temą!

Tai naujinam tema…???

***** tas saules kliosas Kanda

cool… saules kliosas rulz!! Myliu Myliupavaro jie… Mirkt Taipypac daina DISCOHOLIC ir SNIEGAS unreal… Girtas Tūsas Tūsas