ŠAUKIMAS

Razrucha, gal greičiau atvirkščiai… Ne lauk pacukai lekia, o apnick’o klubą kaip skėriai

galiu nebent kompaniją palaikytiNekaltas

O ka, jau reikia gelbetis? Tipo, is 30+ titano lekia ziurkes su pacukais lauk?

zhinoma, ash turiu savo nuomone i tai, kuria beje labai sunku pakeisti, o veikiant ishoriniams veksniams tuo labiau…
logishkai protaujant, tai "klubo gelbejimas" tera noras tam tikrai grupei, o galbut netgi nichkui/asmeniui jaustis komfortishkiau…galbut tenkinti ego ir saviverte…bet pardon, tai atrodo juokinga del dvieju priezhaschiu 1. saviverte chia, 2.tai labai siaura ir pakankamai subjektyvu…
internetiniai klanai…cha, na ir tegul, bet kodel yra poreikis niveliuoti pagal savo supratima, tai kvaila.
gelbekites patys…

aga reikia gelbet kluba Taip Laimingas

P.S. ir dar…
ar tam tikra grupe atstovauja tiesos monopoliu ir karteliniu pagrindu vykdoma "administracija"/decimacija…?
ir ishvis, kam jus reikalingi jei jusu poreikiai tera "rikiuoti"…

HaltdieKlappe! rašė:
…kodėl stalkeris buvo? jis ir yra, ir net kartais kalba su tavimCha cha
kas dėl Šeimos klubo įvykių…įtempk atmintį…gavai baną 30+, atvarei į šeimos klubą…o ten tie niekadėjai tave irgi užbanino…tada stalkeris sukūrė tema tuo klausimu ir prasidėjoTūsas…man tai buvo smagu…Apsvaigęs

– Jūsų pasakojimas, HaltdieKlappe!, be galo įdomus, nors jis anaiptol nesutampa su Evangelijos pasakojimais ir Bitėsplius metraštine chronologija.
– Atleiskite, – atlaidžiai šyptelėjęs, atsiliepė HaltdieKlappe!, – jau kas kas, o jus, Razrucha, turėtumėt žinoti, kad ničnieko, kas aprašyta Evangelijose ar Bitės loguose, iš tikrųjų niekuomet nėra buvę, ir jeigu mes imsime remtis Evangelijomis ir pramogų portalo paskirtimi kaip istorijos šaltiniu…
– Teisybė, – tarė netikėtai prisijungęs dingęs, - dar vienas senas portalo dalyvis, – tačiau bijau, kad niekas negalėtų patvirtinti, kad visa tai, ką jūs mums pasakojote, vyko iš tikrųjų.
– O ne! Kai kas galėtų patvirtinti! – ūmai prašnekęs laužyta kalba, nepaprastai tvirtai atsakė HaltdieKlappe! ir staiga paslaptingai pasimojo abu dalyvius arčiau savęs.
Šie palinko prie jo iš abiejų pusių, ir HaltdieKlappe!, jau be jokio akcento, kuris velniai žino kodėl čia pradingdavo, čia vėl atsirasdavo, tarė:
– Noriu pranešti… – HaltdieKlappe! išgąstingai apsižvalgė ir prašneko pašnibždomis, – kad aš pats visuose tuose įvykiuose dalyvavau. Ir Šeimos klube buvau šalia Martynuko ir rookio, ir ofiso tulike, kai jie tarėsi su Bite, ir ant Garbės pakylos, tiktai slapta, taip sakant, inkognito, todėl prašau jus – niekam nė žodžio, absoliuti paslaptis!.. Tss!
Stojo tyla, ir Razrucha išblyško.
– Kiek… kiek laiko jūs šitam klube? – virpančiu balsu paklausė jis.
– Ogi ką tik štai šią minutę ir atvykau į fliusą, – atsakė sutrikęs HaltdieKlappe!. Ir tiktai dabar dalyviai susigriebė kaip reikiant pažvelgti jam į akis ir įsitikino, kad kairioji žalia HaltdieKlappe! akis visai paklaikusi, o dešinioji – tuščia, juoda ir su klaustuku centre.
"Štai ir paaiškėjo viskas! – pagalvojo suglumęs Razrucha. – Atvažiavo pamišęs stalkeris arba ką tik išsikraustė iš proto čia, prie Patriarchų klubo. Tai bent nuotykis!"
Iš tikrųjų viskas paaiškėjo: ir neįtikėtini pusryčiai su velioniu profesorium Genzeliu, ir paikos kalbos apie saulėgrąžų aliejų ši­knoje ir Anušką, ir pranašystės, jog lėks dalyvių galvos, nes Bitė sudurniuos ir įsisiautės kaip Fantomas ir visa kita – HaltdieKlappe! buvo pamišęs.
Razrucha beregint sumetė, ką reikia daryti. Atsilošęs į suolo atkaltę, jis ėmė už HaltdieKlappe! nugaros merkti akį dingusiam – girdi, nesiginčyk su juo, – bet sutrikęs dinges šitų ženklų nesuprato.
– Taip, taip, taip, – kalbėjo susijaudinęs Razrucha, – o ką, visai galimas daiktas! Viskas įmanoma – ir Pancifikas stalkeris, ir Bitės amnezija, ir banai saviškiams, ir kiti panašūs dalykai… O jūs atvykote vienas ar su žmona?
– Vienas, vienas, aš visada vienas, – graudžiai atsakė HaltdieKlappe!.
– O kur jūsų daiktai, HaltdieKlappe!? – pasalūniškai paklausė dinges, – "Beprotnamyje" fliuso? Kur jūs įsikūrėte?
– Aš? Niekur, – atsakė pusprotis HaltdieKlappe!, savo paklaikusia žaliąja akim ilgesingai klydinėdamas po Patriarcho stalkerio sumėtytus pėdsakus.
– Kaip? O… kur jūs gyvensite?
– Jūsų klube, – staiga lyg niekur nieko atšovė beprotis ir pamerkė akį.
– Man… man labai malonu, – sumurmėjo Razrucha, – bet, tiesą sakant, pas mus jums bus nepatogu… O fliuso "Beprotnamyje" nuostabios temos, tai pirmaklasis fliusas…
– O velnio irgi nėra? – staiga linksmai užklausė ligonis dingusį.
– Ir velnio…
– Neprieštarauk, – vos krutindamas lūpas sukuždėjo Razrucha, pasislėpęs už HaltdieKlappe! nugaros ir mimika rodydamas ženklus dalyviui.
– Nėra jokio velnio! – visų tų paistalų išmuštas iš vėžių, šūktelėjo dinges ne tai, ką reikėjo. – Tai prisvilo! Baikit psichuoti.
Beprotis prapliupo taip juoktis, kad iš temos net dingo kelios žinutės.

– Na, čia jau visai įdomu, – tirtėdamas iš juoko, pratarė HaltdieKlappe!, – kas čia dabar pas jus, – ko tik paklausi, vis nėra ir nėra! – jis ūmai liovėsi kvatojęs ir, kaip visai įprasta psichiniams ligoniams, puolė į kitą kraštutinumą – suirzo ir rūsčiai riktelėjo: – Vadinasi, stalkerio nėra?
– Nusiraminkit, nusiraminkit, nusiraminkit, HaltdieKlappe!, – stengdamasis nejaudinti ligonio, sumurmėjo Razrucha, –jūs čia minutėlę pasėdėkite su draugu dingusiu, aš tik sulakstysiu už kampo, skambtelėsiu telefonu, o paskui mudu palydėsime jus, kur tik panorėsite. Juk jūs nepažįstate klubo ir temų…
Reikia pripažinti, kad Razruchs planas buvo teisingas: reikėjo nusigauti iki artimiausio telefono automato ir pranešti į Bitės ofisą adminams, kad štai, girdi, iš nebūties atvykęs HaltdieKlappe! šiuo metu sėdi 30+ klube ir jo būklė aiškiai nenormali. Taigi būtina imtis priemonių, kitaip velniaižin kokių nemalonumų gali sulaukti.
– Skambtelėsit? Ką gi, skambinkite, – liūdnai sutiko ligonis ir staiga karštai paprašė: – Bet meldžiu jus atsisveikindamas, patikėkite nors tuo, kad velnias sui stalkeriu egzistuoja ir viens be kito nė žingsnio! Daugiau jūsų nė neprašau. Turėkite omeny, egzistuoja dar ir septintas įrodymas, ir pats tikriausias! Jums tas įrodymas tuojau bus pateiktas.

Laukiam mes su dingusiu jau septinto stalkerio įrodymo šitam klube.

–Aladinas ir po 5iais nick’ais nesugebėtų savo demisezoninio deb1lumo, atmiežto bulbėm, nuslėpt.

Dar vienas Raz mėgėjiškas būrimas iš kavos tirščių Cha cha Net didžiausiam naivuoliui aišku, kad tai DJ gerbiamas /savęs/ ir DJ negerbiamas /kitų/ stalkeris. Kiek supratau ir pats to neslepia, o Raz tik save skaitydamas ir savo rašliavom gėrėdamasis visur mato vaiduoklius Cha cha

Ledi rašė:
HaltdieKlappe! Kas pagal tave yra virtualybė?
Juk čia tie patys žmonės. Tik labiau atsipalaidavę, todėl matosi tikrasis visuomenės veidas.
Kraupokas jis tiesą sakant…

Na taip, jie internete visi labiau atsipalaiduoja ir išsilaisvina iš tramdomųjų etiketo marškinių, nes kai gyvai kur nors sutinki tokį, tai būna tokie ramūs, tylus, kuklūs, akytes nuleidę kaip romiosios avytės…Cha cha Ux, chamelionai ir gigantai, vilkai ėriukų kailiuose! Labai atsargiai žiūriu į tokius.
Dabar į HaltdieKlappe! žiūrau autobiografiją (Užsiregistravo: 2008-01-22 17:57:08) ir galvoju. Kieno tai klonas ir kodėl nerašo savo tikruoju nick’u? Nejau bus šitiek prisidirbęs, kad bando keisti įvaizdį? Siūlymai kavutės damom… kvietimai maloniems susitikimams… Ar nebus tai gerbiamas Paladinas? Čia taip juo kvepia, smirda… Cha cha
O gal tai nicko NAZIS darbas (ans prie vokietukų buvo linkęs, bet kavos nesiūlė nei vienam rusui ir buvo gan grubus su daugeliu dalyviu)?

Ačiū, sovereign, už patarimą. Bet aš nesu tokia smalsi.

iksmen, viskas teisingai, tik ne jūs, o mes Cha cha

paprasciausiai neuzsijama nesamonem,susitikimai ir panaisiai.
paklausk tu didziu banginiu kuom jie uzsijama ir paskui kreipkis su prasymu ir ziuresi kaip kasCha cha

sovereign, kiek teko susidurti realiai - visi labai mieli ir mandagūs. Tiesa, keletos didžiųjų banginių neteko matyti.
Kas žino, gal jie iš vis neegzistuoja, gal tai tik išlaisvinti demonai…
Nekaltas

o tu ka nesusidurei su tokiais zmonemis,kurie tik kelias,stato is sves pimp… zina,bet kaip reikia parodyti kaip laikos realeme gyvenima ir prasideda dar didesni vejai?Cha cha

…tolimesnė diskusija šiuo klausimu įmanoma tik prie kavos puodelio…kitaip, labai daug tektų rašytMirkt

Bet HaltdieKlappe!, jei aš esu tarkim ramus, geras žmogus, na nė už ką nepavyks man suvaidinti furijos. Ir atvirkščiai.
Jei aš sugalvojau vaidinti kažkokią rolę, turiu turėti savy bent dalelę tų bruožų. Išvada - virtualybė leidžia žmogui išlaisvinti savo demonus ir niekuo nerizikuoti… Cha cha

…o ką kava? Kava yra skanus gėrimas. Laimingas

…bet tas žmogus nėra savimi, jis yra blogesnis ar geresnis nei iš tikrųjų, arba apskritai linksminasi vaidindamas susigalvotą rolęŠypsena ir etc. Vadinasi suvokt su kuom bendrauji, jokių šansų, tik spėlionės.
Ką ir kalbėt…realiai bedraudamas su žmonėmis negali būt tikras kas yra kas, o čia…

…tai kaip ten su ta kawa?Cha cha

EMILIJA1 rašė:
Kaip kazkur rasiau laivas liko be kapitono. Siaip kiekvienam kolektyvui, nors ir virtualiam reikalingas lyderis. Nebus kapinono issilakstys ir igula.

Tai klube yra PREZIDENTAS ! Nejau to maža?Apakęs Dar reik vieno vadovaujančio satrapo?

Nemanau, kad cia reikalingi kardinalus sprendimai, tik siek tiek laika perskirstyti.
O realus bendravimas tikrai yra visai kitas, nes ten rizikos daugiau ir tikrai neleidi sau pliausketi tai, ka cia pliauski. Buna ir tylos minutes, nes neturi ka pasakyti, ir neperbegsi i kita tema, jei vienos temos tonas nebepatinka. Tai tikrai daug sudetingesnis bendravimas.

Juk sakiau - čia labiau atsipalaidavę. Gali reikšt mintis laisvai, be jokių suvaržymų, nes slepiasi už monitoriaus. Bet mintys tai vistiek yra konkretaus, gyvo žmogaus, o ne kokio elektroninio prietaiso.
Jei tu, HaltdieKlappe! čia skandalingas ir gali sau leisti elgtis be ceremonijų, tai nemanau, kad susitikus prie kavos puodelio elgtumeisi taip pat.

p.s. kas čia jums su ta kava pasidarė… Girtas