Sapnai

o kas nemėgsta gražių sapnų?Nekaltas
Arron,o tie nelabai malonūs tai turbūt jau košmarai???

o kaip tai padaryti???Nekaltas

bet kartais jie pasako ir apie artėjančius įvykiusTaip

tada tau pasisekė…norėčiau ir aš nesapnuoti košmarų…

Klausimas-atsakymas!!! Gyvenu laikinai vienas, zmona isleidau kurortan.
Sapnuoju ana nakti kad mano lovoj ta grazioji kaimyne, su kuria vis susizvalgom…nuostabi naktis, nuostabus sapnas! Pabundu ryte…ir…kas sako kad sapnai neissipildo!Ji guli mano lovoje, svelniai sypsodamasi per miega…Matyt ir sapnuoja?GėlėSiulyciau pakelti Taurėuz nuostabius sapnus, ir kad jie issipildytu!

Kosmaru nebuna as dazniausiai sapnuoju grazias Moteris Juokiasi

ir pildosi šitokie tavo sapnai???Nekaltas

atrodo,tu pakeleiTaurė prieš sapną,todėl jis ir išsipildėŠypsena

Sapnuoju retai,bet mano sapnai visada išsipildo,žinoma nereikia jų suprasti tiesiogiai,tačiau reikšmę jie turiŠypsena

Zinau, Arron…Butu gerai, kad pagaliau pradetum ne tik sapnuotLabas

Zinai, Viltute, pernai as su seima ruosiausi vaziuoti grybaut. Ta nakti susapnavau gyvate.Po to mano vyras dingo su mano drauge,ir kiek as jo neklykiau, nekvieciau,jie nepasirode.Atejo tik po ilgo laiko.Drauge pasake,kad pasiklydo ir netycia sutiko mano Sriuba, kuris jai nurode teisinga kelia,kaip grizti iki masinos.Bet tada Sriuba as dar mylejau…

matai,vadinasi,sapnai kai ką mums pasakoTaip
O ką dabar jau Sriubo nebemyli?Nekaltas

jei išsipildys šios nakties košmaras…tada bus tikras košmaras…Liūdnas

nepergyvenk, paskaityk sapnininka- kartais ten raso atvirksciai nei sapnavai!
Kita nakti stenkis eit miegucio ne viena, uzmigsi svelniai prisiglaudus, patikek- bus visai kiti sapnai!

ApkabinimasŠirdisLūposLūposLūpos

Sakai,ne viena…Nekaltas Turiu du pasirinkimus:kiškutis arba zuikutisJuokiasiĮdomu,kuris geriau?Šypsena

Juokiasi netinka nei vienas…Liūdnas Jei jau tokia problema, vakare svilptelk…bandysiu kaip nors padet, ka nors gal rasim…ŠypsenaZinai- tikra drauga pazinsi nelaimej…GėlėGėlėGėlė

o kodėl sakai netinka?Nekaltas Juk abu švelnūs…O švilpti nemokuNeBet labai ačiū už GėlėGėlėGėlė ir už pagalbąŠypsena

netikiu sapnais Ne Ne Ne