Šapalai

Gal ir taip. Negaliu nei sutikt, nei priestaraut kol neisbandziau pats.
O is ko liezuviukus gamini?

Liežuvius iš cd dėžučių, bet pradėjau naudot tas dalis, kurios iš neperšviečiamos plastmasės, nes peršviečiama kažkodėl labai trapi. Nekaltas

na tas plunksnu rysuliukas ne toks jau ir lengvas Mirkt rishames muses tiek mase tiek forma panasius i karkvabalius Mirkt ir net su kojomis ir antenomis Cha cha

iki siol vis sapalaudavau mazesnej upej tai ten lyg ir viskas daug maz aisku, medziai posukiai sroves pagreitejimai ir tt.kitaip sakant zuvi galima surasti.Bet didesnej upej kaip tarkim musoj ir sapalu daugiau ir didesniu turetu buti.bet kur cia ju jieskoti? upe teka laukais daugmaz vienoda srove.Ka galit patarti?

Mane tas pats klausimas domina. Manau musoj pradeciau ieskoti nuo uztvankos kur ties dvariukais. Nors buvau ten senai ir tik 1 karta, bet man kazkaip atrodo kad zemiau uztvankos ju turi buti Nekaltas Tuo tarpu ties zhilpamusiu vasara buvau sustojes, tai man ten kazkoks griovys, o ne upe Blogai Vanduo neteka, tai idomu kaip ten su sapalais. Maciau pliaukstelejimu vandens pvirsiuje, ko gero tai mazieji sapaliuksciai.

O kodel is pacio cd nedarai?

As kaip tik dabar bandau. Manau labai geras dalykas. Skyciau labai tvirtas Gerai

Beje, gal kas turit ideju kur gauti plienines vielos 0,5-0,8mm storio? Kvankt?

el’Pescador rašo:
…Čia taip atrodo mano savos gamybos vobleriai…

Man tai jie labai panašūs į perdažytus Ugly Duckling vobleriusNekaltas

fiskius - tu is kokios parapijos? Mirkt
Vilniuj, Vilniaus gatveje yra med.technikos parduotuve. Ten parduoda viela kuria naudoja dantu protezams gamint Mirkt 0.6 ir o.8 kaip tik yra Mirkt

As is panevezio parapijos Labas
Jei nerasiu savo parapijoj, tai prasysiu draugu, gal kas pajims.

Neperdazyti, o padarytos kopijos Mirkt

Taip, neperdažyti, o pagaminti iš liepos ir nudažyti rankiniu būdu, be to, forma storesnė nei uglykų. Be be be

Jei pamatytum gyvai, pamatytum, kad ne uglikai, matyt per daug geros kopijos gavosi Klasta Kietas

?

sorry, kažka ne taip parašiauNekaltas

Aišku, mielai pažiūrėčiau į tavo vobleriukusMirkt

Nieko tokio, o tu iš kur? Aš iš Panevėžio, bet paskutinius 5 metus, bazuojuosi Kaune, studijuoju dabar magistrą Cha cha

Gerai

Zvejoja kasdiena ir dar jam ne svente Kanda