Samokslas pries rukancius ar tik man taip nesiseka?

tj tarp koju pakelio nelaikyk Cha cha

isigyk uostomo tabako, efektas visada garantuotas Girtas

uostelejau tabako…wisa pamoka praciaudejau… Girtas

uoj…geras dalykas Girtas Gerai

per pamoka mokytis reikia, o ne ciaudyti, o juolab uostytitabaka.

ziurint kokios pamokos Liežuvis ane dubuduk Drovus

O bandei ką nors ne light? Nekaltas

Taigi, gal prie stipresniu organizma patrauke… Nekaltas

peršasi išvada kad reikia mesti rūkyti visai Taip Taip Taip

jap Taip ner cia ko, juk jau dideli esam… Nekaltas ruko tik vaikai, noredami pasirodyti kieti… Cha cha

vaikai gal ir ruko del mados, bet suauge, subrende zmones tai daro del poreikio Nekaltas

Dabar populiariausios Saint George

Siulyciau neapleist bandymu ir po gero ieskojimo vis tiek surasi tas, kurios ‘skaniausiai’ rukosi Taip Šypsenaarba reikia persimest ant tabako… Mirkt

paduok i teisma kad prie tu “rukymas zudo”, “mazina potencija” ir ttt dar parasytu “laikyti tamsioje ir sausoje vietoje” Juokiasiniugi vienas durniu dziovines kate mikrobangej milijonus prisiteise Juokiasi o tu varxelis kiek nerukes Juokiasi Juokiasi Juokiasi<…> aciu dievui man tokiu problem nebuna Laimingas rukiau marlboro light paskui wollstreet super light o dbr vel prie marlboro grizau ir normaliai ir Kietas ir gera Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

neberukyk ir jokiu problemu del cigareciu nebus Taip

Ai ble fignia. Net nusipirktas Barclay nebetinka. Teks tikrai super laita rukit. Degradacija blyn. Cha cha Pradejau nuo West stipriu ir taip nusigyvenau.

Nenoriu dar mest, man patinka. Šypsena

nesupratau problemos esmes? Nekaltaskuri laika nerukau, dziaugiuos. uzrukau dar labiau dziaugiuos Nežinaumonte carlo mel ir nieko ten blogo nematau kaip sakant blogam sokejui ir…

o kada buwo madoj?

Gal cia nauja prevencine programa NekaltasTikiuosi kad taip ir greitai visos cigaretes bus sugadintos Labas