Šamai

kokia sistema naudoti ant gyvos? nelabai isivaizduoju, kaip pludine islaikyti sroveje viejnoje vietojeNekaltas

Gal kas bandete savaitgali sama sugauti? Laimingas

tai,kad ir pernai tas pats buvo.Taip

Beveik zmogaus augimo tempai Šypsena

…bus sunku nusipirkt paciam tinkama,kaip rase zinantys:rankos ilgis,valties borto aukstis ,petaciokai lygus ar isgaubti,skestantis ar ne,tiems kam tai aisku- sedi prietemoi ir stebi,ieskok informacijos,eksperimentuok arba nuleisk gara ir isivaizduok kad tame nera nieko stebuklingo…pleuski delnu ar tipo granionke ,jei samas bus didelis pajausi kai stuktels ivalti,ir bijok BAUBO…suvalgys…Cha chaCha chaCha cha

uztat as kvoku dakuja parduosiu ir finigu uzkalsiuValioValioJuokiasiJuokiasiJuokiasi

nu kiek pagavot pezalai, as tai duCha cha

Siaip tai dazniausiai pintukas eina saibom, siaip tai power pro geras. As asmeniskai naudoju 6 7 paprasta ir tik pacevkem pintuka 0,4. Kiek buvo nuotykiu su pintuku smugis ir ate tamprumo neturi.Cia jau is patirties ir hebra nuo tiltu tuo isitikino, kelia ir truksta po smugioMirktLabasPaplepėkim

Bent jau Kauno ribose 120 g svarelius nesa kaip sapus Nemuno vandenys… Tai menkas malonumas, bet jei koks užutekis būtų, tai drasei.

Čia kaip mažiems vaikams žaislas, kol naujas -įdomu, po poros dienų jau kampe mėtos ir reikia kito Juokiasi

parduodu kvakles
darytos pagal senus brezinius. 100% veiksmingos. pries laida “zilvino atostogos” pats zilka pora is manes pirko (su ta ir pagavo laidoje).
detaliau i pm Laiškas

redaguoju:
kvoku neturiu Cha cha
nevykes pokstas

gaudyk su viena meskere,ir sedek salia.nes tie kurie meta ant kiekvieno damo po meskere ir laksto,tai neranda nei meskeriu nei zuvies Taip

Tai jei gaudai su dvigubu stabdziu o jei viengubas ka daryt

bet jei daugiau atleisi automatini stabdi ,tai kibima irgi pajusi Taip

Bet kitu atveju meskeres neprarasi jei staigiai startuos ir pliusas yra kad kliova visada gerai girdesi jei rimtas ims

Man boiliai irgi nepasiteisinoNe
varle yra masalas numero unoTaip

Kokio dydzio kablius paprastai naudoji tokiam kumsciui?

man geriausias masalas mesliniu slieku kumstis Šypsena

maciau viena kvakintoja vienam dideliam ezere, prie mano akiu nieko jis nepagavo… ir seip idomu ar ta kvakle efektyvi stovinciam vandeny???