Šaltibarščiai

[quote]
valbal rašė:

Nieko baisaus Cha cha.

Per tokius karscius, tik ir atgaivina saltibarsciai…Tai jegaaa…
Daryt reikia su meile,tada ir skonis buna Gerai,ir atgaivina trigubai GeraiGeraiGerai (kas supranta)…

Niam niamGerai

satibarsciai Niam niam Darau taip: i puoda supjaustau agurkus, geriausia mazus, sviezius svoguneliu laiskus, krapus (dazniausiai neturiu Šypsena ), supilu saltibarsciu kefyra, puse litro pieno, sudedu marinuotus burokelius, geriausiai man tinka telsiu gamybos, jie minkstesni, kaip tik saltibarsciams tinka, biski paspaudom su saukstu, idedam druskos ir ismaisom. Niu lyg ir nieko nepraziopsojau Šypsena Tuo metu nusunkiam bulves, kol jos dziuna istraukiam silkute, arba marinuotas strimeliu nugareles ir kvieciam namiskius prie stalo Cha cha Niam niam

Saltibarsciai Niam niam
As suvalgau viena bludeli saltibarsciu ir noriu kito.Taip suvalgau apie sesis bliudelius saltibarsciu Gerai Cha cha

labai megstu ir dar su karstomis bulvemisGirtas

O koks skonis buna kai askedi saltibarscius pienu ?

normalus, gali skiest virintu vandeniu, gali jei nori is vis neskiest, bus tirstesni

Labai geras receptas Niam niam Niam niam Niam niam Tau Bučkis Gėlė

sALTIBARSCIAI (j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(
j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)(j)

O aš gaminu turbūt labai panašiai kaip ir kiti.
Pirmiausia sutarkuoju arba smulkiai supjaustau agurkėlius, sudedu į puodą, tada dedu marinuotus burokėlius, paskui supilu kefyrą ir šiek tiek virinto vandens. Viską išmaišau. Įdedu krapų, druskos [dar galima svogūnų laiškų, bet aš jų nemėgstu Ne Cha cha]. Vėl viską išmaišom TaipŠypsena. O dar tuo laiku, kol darom šaltibarščius, galima išsikept arba išsivirt bulvyčių Gerai.
O į šaltibarščius galima dar įpjaustyti virto kiaušinio Taip. Turbūt, kad viskas NekaltasCha cha.
Skanaus Mirkt Cha cha.
O produktų kiekis, tai iš akies Gerai Cha cha.

Aciu Aciu, kam tos geles Nekaltas Cha cha

tipazas , ar bandei saltybarscius daryt is rugstyniu ?

As bandziau is rukstyniu tik va jai rukstynes bus " amerekankos " nesijaus rugsteles, bet skanu ir is rugstyniu saltibarsciai.

Saltibarscius labai megstaTaip mano seimynele, daryti juos lengva (virti nereikia)
Man tai skaniausia sriuba, seip nemegstu sriubuNe

anksciau darydavo mama, as tai nelabai praktikuoju sita, nors nesakau, kad neskanu. Kai viriau rugstyniu sriuba, pirkau IKI lenkiskas, rugsteles tikrai uztenka ten.

labai skanus valgis o ypac dar ir karsta vasaros diena

O beja saltibarscius as darau ir ziema netaip daznai kaip vasara bet darau.

Niam niam

Skanesniu sriubu nebuna Niam niamNiam niam