Saltibarsciai ziema?

Šaltibarščiai ir Islandijoj šaltibarščiai. Niam niam

O man tai saltibarsciai visada labai skanu Niam niam o ir dabar labai noreciau

labai skanu ir ziema Laimingas

man saltibarsciai vasara kazkodel skanesni… Drovus

kaip uzsimaniau saltibarsciu Niam niam Niam niam Niam niam Niam niam Niam niam Niam niam Niam niam Niam niam Niam niam saltobarsciai jega Šypsena neswarbu kokiu metu laiku Gerai

ziema shaltibarshciai ypac gerai Taipten juk vitaminu daug, o ypac dabar ju visiems truksta…

niekad nevalgiau šaltibarščių žiemą Nekaltas bet labai norėčiau Niam niam Cha cha

ojej… niekada nesu valgiusi ziema saltibarsciu Šypsena tai vasaros patiekalas Šypsena na bet del skonio nesigyncijama Šypsena

saltibarsciai ishtysus metus Niam niam

o tai tu ir ledu ziema nevalgai? Apakęs Nesamone, kazkokia valgau ziema ar pavasari ar dar kokiais kitais metu laikais ka tik noriu ir kaip noriu…kas cia per kvaila taisykle, kad ziema saltibarsciu negalima valgyt… Nekaltas jei su karstom bulvem tai dar ir kaip tinka ziemos pietum… Taip ir tuo labiau, kad gyvenam 21 amziuj ir nera pas mus namuose taip salta, kad turetumem rinktis koki (salta ar karsta) patiekala valgyt… Taipvistiek nesusalsim taip, kad mirtumem Taip

Teisingai… Ne akmens amzius kad reiktu atsirinkineti kur salta ar karsta… Jei skanu - tai ir walgyk, niekas nedraudzia…

kaip tik neseniai prasiau kad mama padarytu, nes labai pasiilgau.Man tai labai skanu Niam niam !!!

niam niam… saltibarscia skanu bet kada. Nesvarbu ziema ar vasara Gerai

Neatsimenu kada šaltibarščius aplamai valgiau Pavargęs

kaip taip galima??? As tai be saltibarsciu numirciau Šypsena

Man jkio skirtumo ziema ar vasara… labai megstu saltibarscius Taip Niam niam taip kad valgau juos ir ziema

aš tai kažkaip nesigilinu ar vasara ar žiema, jei man patiekalas patinka valgau jį kada tik užsimanau Niam niam

mmmmmmmmm. zhiema dar skaniau ! nes reciau galima gaut shaltibarsciu pvz. ir shiaip jie visad nuostabus :}

aha Taip Niam niam vienintelė valgoma sriubytė man Niam niam [ir tinka visais metų laikais]

retai kazkaip jau ir bevalgiau :] visgi ziema jauciu poreiki karstoms sriubytems nei saltoms… nors saltibarscius ir dievinu Myliu