Šalta, bl..

Naujas kibiriukas yra okay. Moteriai pavyzdžiui vienišai, ar kokiam IT specui, uždirbančiam nemažai, bet neturinčiam gebėjimų pačiam tvarkytis, neturinčiam laiko ir pan., bet gal ne auto forume - čia gal įdomesni kiek kiti variantai, visgi. Cha cha

auri, pacai gali pasikeisti sarnyrus ? Cha cha

O šarnyrų pakeitimas čia sudėtingas darbas? Cha cha

Visi nesudetingi, kai zinai kaip ir turi vietos su irankiais. Asmeniskai as tai daznai sulauzau kanors, ir tik tada youtube paziuriu Cha cha

Cu ,ok,bet,už 16k eur ten kibiriukas visiškas.Tikrai geriau imt amerikine troike,turėt navarotų gal mažiau,bet mašinos kur kas daugiau. Aišq 16 ne daug. Proletarui ir focusas norma,tavo vergvaldės firmos vietoj imčiau tikrai focusą. Pats iš asmeninių tikrai ne,tikiuosi suvoki kodėl (

177,98 Eurai… uz planini telapu keitima prie 30K km… Tokia saskaita guli pas man ant stalo uz Golfa. T.y. per 1.5 metu tiek euru… aisku draudimas ir kuras, bei padangos visoms kainuoja. Šypsena

Woris, 220k ir tuoj 7 metus turesiantis auto nera senas ? Cha cha Nu ok ok, LT mastu, kur auto parkas regis 16 metu senumo, tokie skaiciai yra vau. Taip, kas kaip moka, taip soka, kieno babkes, tas ir sprendzia kaip jas taskyti, taciau tureti nuline masina, nors ir ne tokios klases, uz 100 EUR per men. yra px reikalas, ir kaip jus ten norit vartykit. Beje, jeigu sakot, kad nauji mazi krepsai nesaugus ir t.t., palyginkit crash testus senu tripangu ir nauju krepsu. Cia tik vienas is iliustraciniu pavyzdziu youtube.com/watch?v=fPF4fBGNK0U p.s. zinau, kad vistiek nepirksit ford uz 100 eur men Cha cha

O tu tikras kad juos pakeite Cha cha

Santima,nk neturiu prieš nauja auto,bet jos nuvertėjimas vis tiek bus gerokai didesnis,nei tai ką gali sugalvot lietuvis )

Nebūkit vegvaldžių gynėjai. Nė vienas nepirkot naujos auto iš savų,nekalbu apie banko pinigus. Nebūkit juokingi

Fatun, aš tai NeSantimas, netingėčiau, padėliočiau skaičius, bet esu tikras kad: a) TCO to 100 eur/month bus didesnis, jei įskaitysim nuvertėjimus, nei kokio tvarkingo 3er 2010 metų (čia kaip pavyzdys) b) laiko sąnaudos bus mažesnės, todėl galėsi jį skirti kažkam kitam, o ne automobiliui (čia, galimai yra vertė, bet ne visiems) P.S., ir tai nebus 100 EUR/mėn, kažkaip pamiršam ir pradinius ir likutines, be jų bet koks skaičiaviams 100, ne 100 - vylami na vode. Gerai Blogai

Tiesa, kažkaip niekas nekalba apie vis prastėjančią kokybę naujų modelių. Tai man irgi tam tikras galimai būsimas atmetimo faktorius. Cha cha

Boka, niekas gi nieko ir neperša, kiekvienam pagal skonį ir poreikius. Aš kai savo neturiu ir naudojuosi pilnai tarnybine, beveik kaip woris Šypsena, tai man labai ok. Ypač, kai automobilio nesureikšminu ŠypsenaO tokių vartotojų šiai dienai yra didžioji dauguma Cha cha

kyborgai, o kodel neskaiciuoji kiek bankui sumoketa per ta laika? Nekaltas nes kaip ir ne remontas, bet islaidos vistiek

Auri, nu ir prastes kuo toliau tuo labiau. Visi nori kad bazej butu kuo daugiau “navarotu”, tai gamintojai ir pildo tuos norus, o kaina reik islaikyt konkurencinga, del to kazkur reik pataupyt. Elementarus vartojimo kulturos issauktas reiskinys.

BYtwa … a tu gi zinai kad uz maista sumokesi per menesi tarkim 500 eur… uz komunalinius 100 eur… ant drabuziu paliksi dar 50… kuro uzsipilsiuz 150 eur ir t.t. tai kai pradesim mastyti taip pat, kad auto tu skirsi 100 ar 300 eur i men… ir tai bus kaip standartas, tai ir nesiparindamas vazesi ta auto nesukdamas pautu… Šypsenanes dabar masto, kad isleidziu ten 5 ar 10k automobiliui ir tada jis turi negesti… ir vaizneji ten tuos 5 ar kiek metu… galvodamas apie nuvertejima Juokiasi

Auri, negali ignoruoti ir aplinkybes, kad ir koks butu tvarkingas automobilis, tarkim tas pats 3er 2010, jis vistiek tures nuo laiko/ ridos tam tikru bukles niuansu, kurie priekabiam juzeriui erzins. Tai tas girgzdes, kai kas trates, anokia smulmena neveiks, kazkur pasireiks epizodiniai gedimukai, kurie savaime gali dingti, arba dingti prie tam tikro vaziavimo stiliaus ir t.t. Viska eliminuoti ir privesti iki naujo automobilio bukles - nei finansiskai logiska, nei tikslinga.

Esu tiktas, kad 2010 metų 3er mane mažiau šiuo aspektu erzintų, nei Fordas. Cha cha Net nesu tikras, o įsitikinau praeitą savaitę. Cha cha

MCB, moki 200-300 eur (čia neskaičiuojant pradinės), atiduodi atgal, nes nu su likutine, kad pigiau kas mėnesį mokėt, finale nieko neturi (jokios materialios vertės) periodo pabaigoje, plius dar už aptarnavimus palikai iki 1000. Ar geriau turi kažką tvarkingo ant rankų už kokius 10k, po tų pačių kelių metų parduodi už 8 (nuvertėjimas), per tą laiką sukiši dar kokius 1-1,5 k. Sukalkuliuoti ar pats pasiskaičiuosi? Cha cha

nejuokinkit tokiom kalbom ir tokiom sumom. Moku uz fiesta 145eur pradine 4000 ir su daina vaziuoju Cha cha cia be likutines vertes (bus nuosava masina) nu aisku 48menesius mokesiu, bet skaitau maziau reiks tvarkyt nei ta treciuka Girtas geriausia kai baigias garantija, keiti tepalus kur patinka tris kart mazesnem sumom Cha cha