Salačiai

Pagaliau ir man pakibo salatukas.Niekaip anksciau nesiseke ju pagauti.Paeme vobleriuka DUO RYUKI 80S auksles imitacija raudonu pilvuku.Foto dienorastyDrovus

Nežinau kaip Nemune ar Neryje ,bet KM heso apylinkėse jau rudens sezona pajautė Šypsena tik kol kas mažieji.Ar dieną ar vakare po 6-4 pavyksta parsitemti tik valgomų dydžiu per savaite vos 1.Laukiu kol didesnieji surudenės.

Prie heso isvis zvejot negalima Mirkt o zemiau heso tikri zvejai sako, kad gali pagaut kiaurus metus, taip kaip ir nery, jau mojuotoju belenkiek kiekviena vakara, kas nors viena kita pagauna, o taip, kad luptum kaip auksles tai nebus niekad, cia spiningavimas Šypsena

sveiki nesu salatuku asas , bet siemet uzkabino girdejau rudeniop vel turi suaktyvet , idomu gal per anksti dar , zvejoju nemune prie heso.

viska jie eda,daugiausia priklauso nuo vietos ka jiem reikia siuliti.as jiems tik siulau savo vietose nerije kibsiukus ir vobleriukus.jei geriausi masalai jiems,tai tikrai vartyklesTaipjau bent taip manau.Nekaltas

sian vel nery isibrides bandziau salati pagaut… lengvas kibimas, priesinas gerai, issoko is vandens… traukiu toliau, jau nedaug liko ziuriu kazkoks skersas eina- aisku uz kupros… istraukiu- Vau! lestukas apie kila uz nugarinio peleko, net ne uz kupros… “uzkibo” revoj, kur srove didele ir gylis nepilnas metras

Gal kas bandėte su tokiu masalu salačius viliotihttp://www.lure-world.com/product_info.php?manufacturers_id=15&
products_id=661.

Vienoje parduotuvėje man pardavėjas ikišo sakydamas,kad tai geras masalas salačiams.Bet žvejyboje aš jo neperpratau.Judesį rodo tik tada kai staigiai tampai,o taip visai nejuda.Trauki kaip paprasta pagaliuką.

Nepavyko i savaigali pasidaryti lasisu zukles, ale ant salaciu pora val laiko radau. Lupau 1vnt. ~1.5kg. Bet nuvyle jis mane. Jei ne pradinis sioks toks smugis, tai buciau pagalvojes, kad zoliu kuoksta traukiu - jokios rimtos kovos. Ar jie irudenejus visi tokie tinginiai patampa? Kiek perziurejau irasus, sitas buvo veliausiai pagautas mano salatis. Paleistas paaugti ir sustipreti.

salatis gi ne samas, vienoj vietoj gi nesediNekaltas

Jau kai papulsi į draudžiama zona iš karto suprasi Juokiasi
Bet kad tiek pagavo tai netikiu. NeJuokiasi

Vakar darbe uzsilaikiau - tai apie 22val pro Neri vaziavau ir nusprendziau, kad oras Kaune neblogas, po menko lietucio tai Salviai turetu linksmintis, ir stabtelejau paziuret judesio Šypsena Apie 10min stebejau kas darosi, tai mailiukas judesi rode zolese, sapaliukas arba lydekiukas pliukstelejima smagesni padare, o daugiau tylu buvo Nekaltas

tas tvenkynis backonys vadinasi, tai ira uztvanaka ten… bet tik niekam nesakykitGirtas

Aciu, bet sia savaite niekaip Liūdnas.
Tu uzsuk kada pas mane i darba, nes jau net kupra skauda nuo tau suristo vabalo nesiojimo Mirkt

O vala po Eliku Retro Meeto jau ispynei? Cha chaApkabinimas Xoroso posideli Apkabinimas

Dragono Troc pirkti yra pakankamai, Gnom sociai, Rega teks paieskoti. Na o jei pamatysi Konger 21g baltu pjautiniu - imk bent desimt, nes daznai tokios progos nepasitaiko. O kainos tai visu apie 4-6lt.

http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/41.739262.86…-=(34295
3245

Kas nors ant tokios yra Salaciu gaude ir pagave? Šypsena

Beje, kaip su pavadeliais? Sako, kad baidosi salatis, bet kiti visviena naudoja… O kokius naudoja? Volframinius ar kitokius? Nes rudeni suaktyvejus lydekoms siu ir gali pasitaikyti, o masalu prarasti nesinori Nekaltas Tad kas gali placiau paporinti apie pavadelius? Kaip yra isties ir kokius naudoja kas?

Beje, gal kas savaitgali buvot salaciu ieskot? Šypsena

lydekauji irgi su pintu??

Įmeskit foto blizgių, kuriomis gaudot šituos žvėris. Danke Mirkt

KM, upiniu kiek vaikiausi dazniausiai praliotai, pergudrus jie ten