Sadizmas

ot bendraminte !!! man irgi tas pats, bet dar baigiasi tik penkta Žliumbia

butent Taip Geraisiemet ir as privalau stipke gaut.gana jau.

gyvenime tiek nebuvo Pavargęsmax 4 paskaitos… Taip

Pas mus irgi po tris paskaitas su langais padarę… bet koks “ass” 3-iakursiams paskaitas nuo 8 val. gali padaryti… ??? !!!

Ne 8, o nuo 8 val. Laimingas

durnikės jūs, stipendija mokama už pasiekimus moksle, ne už tai, kad suole sėdi… Pavargęs

Ta prasme, nestoti į universitetą… Nekaltas Laimingas?

aa… o man nuo 8.30 Liežuvisir tai tik pora kartu per savaite Liežuvissiaip nuo 10.20 Laimingas

na, bet kartais reik uzsukt, kad susigaudyt kas kaip ten vyksta… Nekaltas

Tavo kalbėjimo stilius man pradeda nepatikti… Pradėkime nuo, kad praėjusį semestrą buvo vieną dėstytoja, kurios 45 proc. galutinio pažymio sudarė lankomumas Mirkt. O iš svetimų užrašų mokytis sudėtinga, nes žmonės visko neužsirašo, pavyzdžius jie atsimena, ir dėl to patys iš savo užrašų mokytis gali viską suprasdami, o nusikopijavę - ne.

cia tai jau tikrai nesamone Kanda o tai 4 kurse tikriausiai ir apsigyvensim univere Pavargęs

Na, atseit, turime mylėti mokslą, mokslo šventovę or smth. Pavargęs Cha cha

OK, dar viena paskaita ir namo. Susirašysim vakare.

aha taip myleti, kad po pirmo semestro isveztu i vasaros 5

pati rinkaisi aukštąją mokyklą, ar mama už rankos nuvedė? Dėstytojai pas jus kaip, kuria naujas teorijas improvizuodami? sutinku, kad ne visi vadovėliai prieinami, bet jei jau miegas tos brangus, nusiperki tą knygą interneto pagalba, kitais metais parduodi kaip naują… Nekaltas

Tavo kalbėjimo stilius man pradeda nepatikti… Pradėkime nuo, kad praėjusį semestrą buvo vieną dėstytoja, kurios 45 proc. galutinio pažymio sudarė lankomumas Mirkt. O iš svetimų užrašų mokytis sudėtinga, nes žmonės visko neužsirašo, pavyzdžius jie atsimena, ir dėl to patys iš savo užrašų mokytis gali viską suprasdami, o nusikopijavę - ne.

O ka man sakyti jei nuo 8 iki 17.00 darbas o paskui nuo 17.30 iki kokiu 21.00 paskaitos…

va tau tai tikrai nepasiseke Šypsena nuosirdziai uzjauciu Gėlė

;]]]] lol , o ka daryt, jei visos 5 dienos taip?

o jos mano kitaip Cha cha

cia dar velai… Taip Taip