sabakos

Rooki- o aš mačiau kaip “gerbiama” policija be antsnukio ir palaidą rotveilerį mūsų kiemą pasiš…kt buvo atvežę… Ir ką tokiems sakyt- ko jie gali iš eilinio piliečio reikalaut, kad “nekalto” snukio “bulis” ar “stafas” laisvai laksto… Apie “š” rinkimą net nešneku, nors pati su maišiukais lakstau, paskui savo kiemsargiuką Cha cha

Ji neskriaude jo,gi visa vasara su juo zaide,ir seimininkai visalaik sake,kad jis gerietis Šypsena

LiP, as neskau kad ji specialiai skriaude shuniuka ar kad butent ji skriaude -tai galejo padaryt bet kas kitas. Jei jis gerietis, tuo labiau didesne tikimybe, kad kando ne shiaip sau, o ir pati rashei, kai pakele rankas ir pamojavo. Klausimas tik tas - su kuo tai shuniui susiasociavo ir kodel?

na, apie ana kluba olo jau senai jokiu itarimu nebekyla Ne viskas kaip ir aisku ir taip Cha cha

negi taip sunku shuni uzmusht jei jau 2 kartas ? Gerai ( zinoma , jei kaltas vaikas , tada reikia su juo grieztai pakalbet , kad negalima erzinti shuns )

pokyciai visose sferose vyksta, karts nuo karto verta itarimus pasitikryt Cha cha

esmi linkes abejot, ir turiu tam pagrinda Cha cha sis pavyzdys akivaizdziai patvirtina mano abejones Cha cha

matei konkrecias sio autoriaus temas floroj ir faunoj?

Tai vat del to ir seimininkai buvo labai nustebe Šypsena

matau konkrecia reakcija i konkrecia tema Cha cha

o ten tema buvo visishkai kitokia nei shi. To, kas cia aprashoma pirmoj zhinutej nebuvo Mirkt

ten visad rakina temas, su pykcio proverziais ir keiksmais Mirktdel vaiko - labai gaila Nežinau, jei maniskiam koks ikastu turbut irgi nudauzciau ant vietos Piktas Bet sunu problema - musu paciu mentalitete. Paziurek kiek zmoniu vien situose atsiliepimuose sunis uzmustu vien todel, kad jie yra…sunys Baisu uzsieny sunys vaiksto be antsnukiu (nebent is tiesu agresyvus), priristi tik nurodytose teritorijose, o zmones mielai juos kalbina ir nebijo. iesiog kitas poziuris bendrai i gyvenima… Esam pikti, tokie ir musu augintiniai. Vaikas, sudegines kate net nesulaukia pelnytos bausmes, o suo vaiksciojantis be pavadzio - jau nusikaltelis ir vertas mirties Pavargęs patys nors jauciam kiek musmyse yra neapykantos? Sutinku, kad pilna sunininku su agresyviais sunim - ir per juos kencia VISI sunu augintojai, VISI per juos privalo buti su pavadziais ir antsnukiais…bet kiek yra agresyviu zmoniu Baisu tai ka, gal VISUS mus surakinam antrankiais ir i rezervata? Ar jus noretumete buti baudziamas del to, kad jusu kaimynas vagis ir zulikas? ne? taip ir man visai nemalonu klausyti priekaistu del to, kad kazkieno suo neakletas ar agresyvus Mirkt

Kokie mes visi, tokie ir musu sunys. Kadangi cia visiems tik ir rupi su plytom dauzytis (kad ir prisiminkime filosofa - politika Juozaiti), tai sunims telieka tik kandziotis. Bet nieko jau nepadarysi, tokia jau musu visuomene. Bent puse individu joje nuo nusikalstamos veiklos sulaiko tik bausmes baime arba ir ta nepadeda. Kiti saugosi ginklais, spynomis, sunimis, kuriu tokia paskirtispasidaro kasti. Suo daznai auginamas ne kaip seimos draugas, o kaip ginklas. Is to ir tokie atsitikimai.

tokia tema floroj ir faunoj tikrai buvo. ir apdiskutuota is visu pusiu.

tai nuo ko pradeti keistis, ar ir toliau tik gilinsim praraja tarp augintoju ir ne? juk dabar ir toliau isliekam tikrais lietuviais pikdziugiskai pareiksdami - “Vo vel apkandziojo! nu jau dabar lai tik koks pasimaiso po kojom - nudausiu Pavargęs” zdz, nei tolerancijos, nei tvarkos, nei auklejimo…

  1. Retai, bet būna, tiesa? I tai jau daug ką pasako… Dėl nei iš šio, nei iš to: ėjau šaligatviu. Priešais pėdino pagyvenus motera su kažkokia bolonke (ar pan.). Prasilenkinėjom priešingom pusėm i be komentarų ar kontaktų. Jau buvom praėję vieni kitus, kai ta “man.da.voškė” (soriukas Cha cha) iš pasalų puolė prie mano kojelės, stengdamasi insisegt. Kietas Žinoce, tadu i paklausiau “kodė be antsnukio?” - “ne tavo reikalas” - “o jei švino porcija?” - “chuliganas Apakęs”… Normalu? Vargšė šeimininkė i gyvulėlis?.. 2. Jei šuo buvo palaidas, tai tie “gal” nėr argumentai, sutinki? Pabaigai. Turiu šunių, bet palaido lakstyt neleidžiu. Mirkt

Skambint 112 arba kitur, kur registruos. Tik ką tuo pasakyt norėjai - kad patys pažeidžia tvarką? Jei taip buvo - pažeidžia i turi už tai atsakyt… “Semja nie bez urodov” - yr posakius. Mirkt

buna jei suo nestabilios psichikos. na, kaip ir pilieciai nestabilios psichikos buna, nei is sio nei is to i snuki pasiulo NekaltasKas del ano suns: gal ji kokis Vyras kazkada pro sali taip eidamas apsparde? ar sheimynyke uzhpuole? Va ir priezastis.

Zinoma ne argumentai, kaip ir mano atsakyme i 1. Tiesiog LiP parase, kad savas suo nei is sio nei is to ikando. O mano galva tokiu nei is sio nei is to buna labai retai. Daznu atveju tai buna zhmoniu klaidos auklejant savo augintini, tad tas priezastis butina ishsiaiskinti, kad tokiu klaidu ateity nebedaryt.

Savo suns, prie zmoniu, palaido taip pat lakstyt neleisdavau Mirkt

Grazus cia vienos mergytes pasisakymas-gal ji kas nors anksčiau skriaude.Ot ir ikando! Beveik šaunuolis…O mes norim,kad vaikai jaustusi saugus kieme,be …ydaru,be palaidu šunu.Jie,neskaitantys dar,tikrai neskaite šunes bylos.Net jei tokia butu.

Idomu, o kokie sunu psichiatrai nustato, stabilios jis psichikos ar ne? Gyvunas yra gyvunas, netiketu momentu ji vis tiek gali uzvaldyt instinktas. Ir nebutina ji samoningai erzinti. Bet cia, aisku, klausimas i dausas, nes kaip yra dvi nesutaikomos grupuotes - vyrai ir moterys, taip ir kitos dvi - sunu turintys ir neturintys Cha cha